Neler Yeni

Comnet tarafı mı hatalı ben mi hatalıyım?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İnternetim dün gece baya düşmüştü. Normalde 60 alan ben 10 20 alıyordu. Neyse desteğe yazdım. İlgili birime iletilmiştir dendi. Bugün de "Kontroller sonucu tarafımızdan bir sorun bulunmamaktadır.
100 Mbps hattınıza tanımlanmıştır. Altyapınızın karşıladığı max hızı almaktasınız. Lütfen bina içi kablolamanızı ve modeminizi kontrol ediniz. Modem kaliteniz de hızınızdaki ani değişimleri etkiler" dediler.

Comnet müşteri paneli hat değerleri:
1672902973702.png

Modem arayüzü hat değerleri:
1672902991797.png

Akşam ki hat değerleri:
1672903160834.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emmree

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
İnternetim dün gece baya düşmüştü. Normalde 60 alan ben 10 20 alıyordu. Neyse desteğe yazdım. İlgili birime iletilmiştir dendi. Bugün de "Kontroller sonucu tarafımızdan bir sorun bulunmamaktadır.
100 Mbps hattınıza tanımlanmıştır. Altyapınızın karşıladığı max hızı almaktasınız. Lütfen bina içi kablolamanızı ve modeminizi kontrol ediniz. Modem kaliteniz de hızınızdaki ani değişimleri etkiler" dediler.

Comnet müşteri paneli hat değerleri:
Alıntıyı görüntüle

Modem arayüzü hat değerleri:
Alıntıyı görüntüle

Akşam ki hat değerleri:
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emmree
Bende sıkıntının hat değerlerinizden ya da modemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu konularda uzman değilim hocam.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende sıkıntının hat değerlerinizden ya da modemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu konularda uzman değilim hocam.
Aslında ben de öyle düşünüyorum. Comnet'lik bir şey yok gibi. Sonuç olarak modeme giren hız belli.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Hocam şuan normalse niye takiyosun olabilen şeyler bunlar

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam şuan normalse niye takiyosun olabilen şeyler bunlar
Ya yine olursa diye. Eğer ben hatalıysam zaten elimden bir şey gelmez. Eğer onlar hatalıysa darlayacaktım ama onlar hatalı değil. Sorun ben tarafında (altyapı, modem vs.)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Ya yine olursa diye. Eğer ben hatalıysam zaten elimden bir şey gelmez. Eğer onlar hatalıysa darlayacaktım ama onlar hatalı değil. Sorun ben tarafında (altyapı, modem vs.)
Hocam bu tarz şeyler olabilir bizim internet 1 hafta gitmişti altyapı düzenlemesi demişlerdi 20gb internet vermislerdi telefonlara yani bu tarz gitmeler düşmeler olur her zaman her operatorde

Mr.White

80+ Bronze
Günlük comnet ve caner dozumuzu aldığımıza göre rahat rahat forumda takılabiliriz 🥱

Top Bottom