Neler Yeni

Concerta kullanıyorum msü de sorun çıkarır mı

yigitdutt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit DUT
Merhaba, ben 17 yaşındayım ve concerta kullanıyorum 8. Sınıfta yaklaşık 6 ay ve 11. Sınıfta yaklaşık 3 ay kullandım Şuan 12. Sınıfım ve tekrar başladım derslere daha iyi odaklanıp msü sınavını kazanmak için. Msü sınavına girip deniz harp okuluna gitmek istiyorum fakat aklımda sorun işareti var concerta ve ritalin yüzünden sağlık mülakatında kalır mıyım ? İlaç günlük hayatımda hiçbir olumsuzluk yaratmıyor sadece derslerde daha verimli olabilmek ve odak süremi arttırmak için kullanıyorum. İlacı sadece sınav zamanlarında kullanıyorum eğer kullanırsam oda derslerdeki odak süremi arttırmak için. Onun dışında kullanmıyorum. Deniz harp okulunu bitirdikten Sonra sat komandosu olmak istiyorum 3 yoldan beridir hayalim gerekirse olmak için canımı veririm umarım sıkıntı çıkarmaz yada bi şekilde toparlarım çünkü gerçekten ilacı tek kullanma sebebim dersteki odak süremi artırıp sınavda başarılı olabilmek lütfen yardımcı olun çok endişeliyim bu konu hakkında insta:yigitdutt bilgi sahibi biri yardımcı olursa çok sevinirim

Top Bottom