Neler Yeni

🔥İndirim Cooler Master 23.8" GM238-FFS 0.5ms 144hz %120SRGB SS İPS 3,999TL

yusuftheayay

80+ Bronze
Sinerji son zamanlarda şımardı baya. i9 işlemci aldım arızalı çıktı fakat anlamam zaman aldı intel ile konuştum dediler ürün arızalı filan ama tray olduğundan aldığın yere gönder filan dediler gönderdim sinerji diyor arıza yok diyorum var mavi ekran veriyor çekirdek logları var yok adamlar yine geri gönderdi THH başvurdum. Savunma yapmışlar bide karar bekliyorum. Gittim yenisini aldım Trendyol dan miss gibi hiç bir sorun yok. Eskisi duruyor THH kararı çıksın iade edicem. Bu saatten sonra sinerji beleş sevap verse almam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinerjiden uzak dur sana bir tavsiye son zamanlarda herkese böyle yapıyorlar.
Rma belgesi vermedimi servis sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

sinerji mahalle esnafı mantığında çalışıyor anladığım :) itopya ile sinerji kargo parası aldıkları için alternatiflerim varken tercih etmiyorum.
Harbiden kaç bin tllik mal satıyorlar bide kargo parası alıyorlar.

Son düzenleme:

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Aydın İgal Gezer
Arızalanan monitörü garantiye yolladım arıza kabul edildi değişim hakkı verildi, önce fatura fiyatı üstünden + şu kadar verirseniz bunu veririz dediler gamebooster bir monitör kısaca kazıklamaya çalıştılar, muadil ürünle değişim yapmak zorunda olduklarını söyledim fiyat farksız bu sefer gameon önerdiler ücret istemeden, bende thhye verdim hala bekliyorum.
Baya ucube işi hareket yapmışlar, cidden komik.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Ömer Murat KARACA
Soğutma ustası monitör mü yapmış. Ben LG yerinde olsam sıvı soğutma işine girerim. Böyle iş olmaz…
Panel ya LG ya Samsung zaten. Gerisi de dandirik bi devre kartı ile dış plastik kasa. Her marka üretir yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
A Shadow Falls
sinerji mahalle esnafı mantığında çalışıyor anladığım :) itopya ile sinerji kargo parası aldıkları için alternatiflerim varken tercih etmiyorum.
Ürün alacaksanız itopyadan yada sinerjiden zaten almayın hele gamingtr den hiç almayın

serhatkara34

80+ Bronze
Panel ya LG ya Samsung zaten. Gerisi de dandirik bi devre kartı ile dış plastik kasa. Her marka üretir yani
aga monitörlerde samsung panelleri çok kötü + auo ve boe sharp paneller genelde monitörde en iyilerdir lg ve samsung genelde traş olanlardır panallerini genelde farklı firmalardan alıyorlar

Son düzenleme:

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Ömer Murat KARACA
aga monitörlerde samsung panelleri çok kötü + auo ve boe sharp paneller genelde monitörde en iyilerdir lg ve samsung genelde traş olanlardır panallerini genelde farklı firmalardan alıyorlar
G3 gibi kronik sorunlu birkaç model dışında taş gibi panel yapıyorlar hocam, samsung panelleri çok kötü kısmından sonrasını okumak içimden gelmedi maalesef 🤚

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,810
Üyeler
142,177
Son üye
xBEORN
Top Bottom