Neler Yeni

Cooler Master CK721 Almayı Düşünüyorum

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...osuz-mekanik-oyuncu-si-fiyati,1790919787.html Klavye bu. 1900 TL benim için biraz fazla ama klavyeyi de baya beğendim açıkçası. İndirime girer mi ya da 1900 TL'yi hak edecek bir klavye mi? Daha uygun fiyata aynı kalitede başka bir klavye var mı? Kablosuz olması şart değil ingilizce olması şart ve bilek desteği de olursa çok iyi olur. Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

En İyi Cevap
Hocam en merak ettiğim eğer kablosuz alırsam pili önem arz edecek dışarda da kullanırım ve kablo ile uğraşmak istemem haliyle. Pili 60 saat civarı gidiyor diye duydum ama sizin piliyle ilgili yaşadığınız tecrübeler nasıl?
Switchleri güven veriyor mu?
Klavyenin kasası düşmeye karşı güven veriyor mu/sağlam mı?
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve kullanım hissiyatına göre ne kadar süre götürebilir?
1-) Hocam pilini test etmedim ama o süre ışık kapalıyken alınmıştır büyük ihtimalle. Yine sorun çıkarmaz ama o kadar uzun gideceğini sanmıyorum. Hep kablolu kullanıyordum ama şimdi wireless'a geçirdim bir kaç saat sonra ne kadar pil gittiğini söylerim.
2-) Switchleri bence güzel, hatta geçen babam bilgisayarımı kullandığında bu klavye ne...
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Hocam ben baya araştırarak almıştım, ben aldığımda bunun fiyatında başka alternatifi yoktu. Ama kablolu olarak belki bulabilirsiniz. Klavyeden baya memnunum sorularınızıda alabilirim.

Edit: Nays kampanyası devam ediyorsa 180tl indirimli alabilirsin ve yakın zamanda indirime girer mi bilmiyorum aldığımdan beri akakçeden takip ediyorum.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorularınızıda alabilirim.
Hocam en merak ettiğim eğer kablosuz alırsam pili önem arz edecek dışarda da kullanırım ve kablo ile uğraşmak istemem haliyle. Pili 60 saat civarı gidiyor diye duydum ama sizin piliyle ilgili yaşadığınız tecrübeler nasıl?
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve kullanım hissiyatına göre ne kadar süre götürebilir?

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
nk
görüntü olarak güzel bir klavye

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
1-) Hocam pilini test etmedim ama o süre ışık kapalıyken alınmıştır büyük ihtimalle. Yine sorun çıkarmaz ama o kadar uzun gideceğini sanmıyorum. Hep kablolu kullanıyordum ama şimdi wireless'a geçirdim bir kaç saat sonra ne kadar pil gittiğini söylerim.
2-) Switchleri bence güzel, hatta geçen babam bilgisayarımı kullandığında bu klavye ne güzel demişti :D.
3-) Klavyenin alt kasası plastik ama öyle dandik değil eğilip bükülmüyor sert plastik, üst kasası zaten metal. Basit düşmelerde bir sorun olacağını sanmıyorum. Malzeme kalitesi güven veriyor.
4-) 3 Aydır kullanıyorum, ömürlük bir klavye ama switchleri hotswappable olmadığı için 3-5 yıl sonra bir switch bozulursa değiştirmek biraz uğraştırır.

Ekstra olarak bende 1720'ye almışım, dediğim gibi nays ile alırsanız sizde tam olarak aynı fiyata alabilirsiniz :), Ses tekerliği düşündüğümden çok daha işe yarar bir şey, üst metali kafanıza göre boyayabiliyorsunuz. En iyi cevap olarak raporlarsanız sevinirim :).

En İyi Cevap

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan
2-) Switchleri bence güzel, hatta geçen babam bilgisayarımı kullandığında bu klavye ne güzel demişti :D.
3-) Klavyenin alt kasası plastik ama öyle dandik değil eğilip bükülmüyor sert plastik, üst kasası zaten metal. Basit düşmelerde bir sorun olacağını sanmıyorum. Malzeme kalitesi güven veriyor.
4-) 3 Aydır kullanıyorum, ömürlük bir klavye ama switchleri hotswappable olmadığı için 3-5 yıl sonra bir switch bozulursa değiştirmek biraz uğraştırır.

Ekstra olarak bende 1720'ye almışım, dediğim gibi nays ile alırsanız sizde tam olarak aynı fiyata alabilirsiniz :), Ses tekerliği düşündüğümden çok daha işe yarar bir şey, üst metali kafanıza göre boyayabiliyorsunuz. En iyi cevap olarak raporlarsanız sevinirim :).
Teşekkürler hocam. Switchleri en az 3 yıl gitsin de yani ben bu klavyeyi alayım klavye tarafında 3 yıl kafam rahat olsun istiyorum bu da öyle olacak sanırım.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan
@DA_mødları_çok_iyi hocam klavyeyi satın aldım ve dün elime ulaştı. İlk izlenimlerim çok iyi. Daha önce de kırmızı switch kullanmıştım ama bu kadar yumuşak ve yazması rahat değildi. Tuş kapaklarının bile ayrı bir kalitesi varmış gibi hissettiriyor. Belki de o kadar para verdiğim için psikolojik olabilir lakin klavyeyi aldım 10 dakika boyunca durmadan yazdım neredeyse ve bundan daha önce almadığım kadar keyif aldım. Teşekkürler yardımlarınız için. Umarım pil konusunda da üzmez.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
@DA_mødları_çok_iyi hocam klavyeyi satın aldım ve dün elime ulaştı. İlk izlenimlerim çok iyi. Daha önce de kırmızı switch kullanmıştım ama bu kadar yumuşak ve yazması rahat değildi. Tuş kapaklarının bile ayrı bir kalitesi varmış gibi hissettiriyor. Belki de o kadar para verdiğim için psikolojik olabilir lakin klavyeyi aldım 10 dakika boyunca durmadan yazdım neredeyse ve bundan daha önce almadığım kadar keyif aldım. Teşekkürler yardımlarınız için. Umarım pil konusunda da üzmez.
Hayırlı olsun :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom