Neler Yeni

Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 Kasama Uyar mı?

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Aşağıdaki sıvı soğutucuyu alacağım kasamın üst kısmındaki ızgaraya koyacağım fakat sığar mı bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Birde halihazırdaki fanı söktüğümde işlemciyle birlikte geldiğini gördüm videolarda. İşlemciye zarar vermeden üstünde ki eski termal macunu nasıl silebilirim?

Sistemim

Alacağım Ürün

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Aşağıdaki sıvı soğutucuyu alacağım kasamın üst kısmındaki ızgaraya koyacağım fakat sığar mı bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Birde halihazırdaki fanı söktüğümde işlemciyle birlikte geldiğini gördüm videolarda. İşlemciye zarar vermeden üstünde ki eski termal macunu nasıl silebilirim?

Sistemim

Alacağım Ürün
sığar ama bence pf240 al daha iyi soğutuyor ve Argb

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Ama 200TL Daha fazla 1000TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet o

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama 200TL Daha fazla 1000TL.
900 TL Ürün.

Obito Uchiha

80+ Silver
900 TL Ürün.
Sinerjide 1000TL di bende heryerde öyledir diye düşünmüştü PF240 Alırsanız tabi kat ve kat daha iyi olur.

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
sığar ama bence pf240 al daha iyi soğutuyor ve Argb
PF 240 öneririm. Aralarında performans farkı pek olmaz, fakat PF 240 çok daha şık duruyor.
PF 240 alacağım. Fakat daha önce hiç montajını yapamadım. Normal sistem toplayabiliyorum. Videolarda izledim, eski fanı sökerken işlemciyle birlikte çıkıyor. İşlemciyi oradan nasıl ayırıcam önceki termal macunu nasıl silicem?

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
PF 240 alacağım. Fakat daha önce hiç montajını yapamadım. Normal sistem toplayabiliyorum. Videolarda izledim, eski fanı sökerken işlemciyle birlikte çıkıyor. İşlemciyi oradan nasıl ayırıcam önceki termal macunu nasıl silicem?
Fanı sökmeden önce işlemciyi 15 dakika stress testinde tut, böylelikle işlemci anakartda kalacaktır.

Fanı söktükten sonra işlemciye bir süre elleme, elin yanabilir!

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Fanı sökmeden önce işlemciyi 15 dakika stress testinde tut, böylelikle işlemci anakartda kalacaktır.

Fanı söktükten sonra işlemciye bir süre elleme, elin yanabilir!
Söyleme tarzın çok hojuma gitti :D
Elin yanabilir!

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
düze peçete ile silebilirsin eğer kurumuşsa bir ızlık mendilin suyunu sık nem i kalsın onunla silebilirsin

Top Bottom