Neler Yeni

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 Sıvı SOĞUTMA SİSTEMİ 1.762 TL !!

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
Git o zaman ID Cooling al kardeşim o daha ucuz , marka önemsiz zaten değil mi bu markalar kendilerini boşuna kanıtlamış boşuna ün sahibi olmuş. Fikrin ne olursa olsun indirim paylaşılmış gereksiz yorum yapmak yerine faydalanacak insanlarada kötü örnek olmasan keşke
ID-Cooling de DeepCool da sağlam markalardır. Bu konularda biraz bilgisizsin, bilgiliymiş gibi görünmeye çalışıyorsun. markaya para verebilirsin. ID-Cooling de deepcool da bizim için cooler master gibi markadır.

KatilArap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammet Mustafa Günaltın

ML240L V2 kullanıyorum R7 5800X3D soğutmuyor güçlü işlemci için alacaksanız başka modellere yönelin​

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tamer Durmaz
ID-Cooling de DeepCool da sağlam markalardır. Bu konularda biraz bilgisizsin, bilgiliymiş gibi görünmeye çalışıyorsun. markaya para verebilirsin. ID-Cooling de deepcool da bizim için cooler master gibi markadır.
Tamam kardeşim 5600x aldığında bu söylediğin sıvı soğutmalardan birini al sen markaya para verme hatta belki daha farklı markalar çıkar daha ucuza sen git onları satın al. Yarın birgün sorun yaşadığın zaman yardımcı olurlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'de satılma oranı olarak top 2 ye girmiş sıvı soğutmayı nasıl bu kadar net kötüleyebiliyorsunuz anlamıyorum fotoğraflara veya incelemelere baktığın zaman bile malzeme kalitesi anlaşılıyor daha neyin tartışmasına giriyosun anlamıyorum ha diyosan ki 1300 TL verdim 1700 veremem o zaman al tepe tepe kullan

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Tamam kardeşim 5600x aldığında bu söylediğin sıvı soğutmalardan birini al sen markaya para verme hatta belki daha farklı markalar çıkar daha ucuza sen git onları satın al. Yarın birgün sorun yaşadığın zaman yardımcı olurlar

Türkiye'de satılma oranı olarak top 2 ye girmiş sıvı soğutmayı nasıl bu kadar net kötüleyebiliyorsunuz anlamıyorum fotoğraflara veya incelemelere baktığın zaman bile malzeme kalitesi anlaşılıyor daha neyin tartışmasına giriyosun anlamıyorum ha diyosan ki 1300 TL verdim 1700 veremem o zaman al tepe tepe kullan
ben katılıyorum cooler master kule tipi soğutucumun fanı gıcırdıyordu ses yapıyordu adamlara söyledim ne yapabilirim diye direk adres isteyip fanı göndermişlerdi cooler master gözümde hep yeri ayrı olur

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick

cooler master fanboy temsili.

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,844
İsim
İsim İSİMOĞLU
Tek renk la buu hiç güzel değil.
Ml240L de ARGB değil RGB alacakların haberi olsun
Tek renk değil ML240L V2 gibi rainbow rgb yok ama tüm renklerde rgb oluyor.

Top Bottom