Neler Yeni

Öneri Cooler Master Masterliquid Ml360R inceleme

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Yurt dışından sipariş verdiğim ürün nihayet geldi sürekli indirime giriyodu ve iyi kötü tartışması vardı bende görüşlerimi paylaşmak istedim, herkesin merak ettiği o soru, seslimi evet baya gürültülü fanları var 1500rpm de normal ses ama 2000 e çekince baya ses yapıyor fan yapısı kemikli oldukça sert ve ağır, fanları egzoz fanı yaptığımda titreme vardı baya bi ve ısınıyodu bende içeri hava vericek şekilde ayarladım yukarı aldım titreşim kesildi, ısı düzeldi, ses azaldı. pompadan hiç ses gelmiyor bu arada görünüşü baya iyi, logo çıkıyor istediniz gibi dönderebiliyosunuz, borular baya kalın, kutu içeriği baya bi dolu termal macunda var, ben kumandaya bağlamadım rgbleri direk anakarta bağladım ısı testi videosunu alta bırakıyorum, sorunuz varsa cevaplarım

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Elinize sağlık, Ortalama kaç derece sıcaklıkta tuttuğunu yazmanızda fayda olacağını düşünüyorum okur ve alıcı kişi açısından.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Yurt dışından sipariş verdiğim ürün nihayet geldi sürekli indirime giriyodu ve iyi kötü tartışması vardı bende görüşlerimi paylaşmak istedim, herkesin merak ettiği o soru, seslimi evet baya gürültülü fanları var 1500rpm de normal ses ama 2000 e çekince baya ses yapıyor fan yapısı kemikli oldukça sert ve ağır, fanları egzoz fanı yaptığımda titreme vardı baya bi ve ısınıyodu bende içeri hava vericek şekilde ayarladım yukarı aldım titreşim kesildi, ısı düzeldi, ses azaldı. pompadan hiç ses gelmiyor bu arada görünüşü baya iyi, logo çıkıyor istediniz gibi dönderebiliyosunuz, borular baya kalın, kutu içeriği baya bi dolu termal macunda var, ben kumandaya bağlamadım rgbleri direk anakarta bağladım ısı testi videosunu alta bırakıyorum, sorunuz varsa cevaplarım
malzeme kalitesi nasıl. boruları görünce maşallah demek geçiyor içimden

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinize sağlık, Ortalama kaç derece sıcaklıkta tuttuğunu yazmanızda fayda olacağını düşünüyorum okur ve alıcı kişi açısından.
videodaki testte 58 dereceyi geçmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

malzeme kalitesi nasıl. boruları görünce maşallah demek geçiyor içimden
mazeme kalitesi güzel özellikle borular çok güzel fanlar gereksiz kalın ve ağır o yüzden ses yapıyor, parasına göre mükemmel

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Hocam oyunlardaki dereceleride yazar misiniz musait olunca

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Hocam oyunlardaki dereceleride yazar misiniz musait olunca
MSI Afterburner den başka derece gösteren bi uygulama varmı yanlış gösteriyor, cinebench testinde tam yükte 58 derece, bf5 giriyorum MSI Afterburner ile baktığımda 65 derece :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
MSI Afterburner den başka derece gösteren bi uygulama varmı yanlış gösteriyor, cinebench testinde tam yükte 58 derece, bf5 giriyorum MSI Afterburner ile baktığımda 65 derece :D
Test ler ile oyun farkli olabiliyor hocam benim cpu da aida64 ve prime 95 testinde 71 i gecmiyor ama cyberpunk ve valorant da 81 80 oluyor

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    214.7 KB · Hit: 16