Neler Yeni

Core i9-14900kf sorunlu işlemci iadesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyincan
Arkadaşlar merhabalar son zamanlarda çıkan intel işlemci problemlerini bende yaşıyorum 14900kf kullanıyorum yazılımsal olarak arıza olmadığına eminim orijinal Windows 11 lisansı kullanıyorum ve oyunlarda çökme,oyun platformlarında sorun, işlemci stabilizasyon sorunu gibi birsuru problem var simdi bu sorunlar karşısında nasıl reaksiyon almalıyım işlemciyi iade etmek istiyorum hangi mecraya başvurmak lazim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,766
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Türkiye'de nasıl bir yol izliyorlar biliyoruz henüz. Aldığınız yer ile görüşmenizi öneririm önce.

Shourd

80+ Silver
Arkadaşlar merhabalar son zamanlarda çıkan intel işlemci problemlerini bende yaşıyorum 14900kf kullanıyorum yazılımsal olarak arıza olmadığına eminim orijinal Windows 11 lisansı kullanıyorum ve oyunlarda çökme,oyun platformlarında sorun, işlemci stabilizasyon sorunu gibi birsuru problem var simdi bu sorunlar karşısında nasıl reaksiyon almalıyım işlemciyi iade etmek istiyorum hangi mecraya başvurmak lazim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim
ilk olarak alalı ne kadar oldu bilmiyorum ama satın aldığınız yere söyleyin ordan bi dönüş bekleyin derim

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert
Bende 14900k aldım. Ağustos ayında ki güncelleme sorunumu çözmezse değişim isteyeceğim. Olmadı veririm tüketiciye yapacak bir şey yok.

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mert
Merhaba. Konuya çözüm olmuş olsun diyerek yeniden yazma ihtiyacı hissettim. İntel forumuna çökme sorunumdan bahseden bir yazı yazdım ve bana RMA önerdiler. Mailden bir süre yazışma gerçekleştikten sonra gelen maillere istinaden İstanbul'a işlemcimi gönderdim. İşlemcim gittikten 6 gün sonra elime sıfır işlemci ulaşmış oldu. Tüm yazışmalar işlemcinin gidip gelmesi 2 hafta kadar sürmedi bile. Bilginiz olsun.

Top Bottom