Neler Yeni

Çözüldü✓ Corsair bilek destekli mekanik klavye önerisi?

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Herkese merhaba arkadaşlar. Corsair bilek destekli mekanik klavye arayışındayım. Stok sorunları olduğundan pek fazla seçenek yok ama. Stok bulabilme ihtimaline istinaden hangi klavyeyi alsam diye araştırma içerisindeyim. Corsair dışında bir marka klavye almak istemiyorum çünkü Mouse, Mouse PAD, kulaklık ve kulaklık standım Corsair. Klavyede aradığım özellikler zemini plastik olmaması, sağlamlık hissinin yüksek olması, RGB için iCue desteği olması, bilek desteği olması ve ses kontrolcüsünün olması. Şimdiden yorumlarını paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. (NOT: Corsair klavye kullanan kişilerin deneyimlerini rica ediyorum.)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Corsair bilek destekli mekanik klavye arayışındayım. Stok sorunları olduğundan pek fazla seçenek yok ama. Stok bulabilme ihtimaline istinaden hangi klavyeyi alsam diye araştırma içerisindeyim. Corsair dışında bir marka klavye almak istemiyorum çünkü Mouse, Mouse PAD, kulaklık ve kulaklık standım Corsair. Klavyede aradığım özellikler zemini plastik olmaması, sağlamlık hissinin yüksek olması, RGB için iCue desteği olması, bilek desteği olması ve ses kontrolcüsünün olması. Şimdiden yorumlarını paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. (NOT: Corsair klavye kullanan kişilerin deneyimlerini rica ediyorum.)
K68 kullanıyorum ama bulabilir misin şüpheli. 70 serisine bakabilirsin.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok sorunu var maalesef :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi K68'de stok sorunu yok. Deneyimlerini yazar mısın?

O kadar çok Corsair klavye araştırdım ki beynim yandı. Stok sorunu varrrrr :/

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Stok sorunu var maalesef :(

Gerçi K68'de stok sorunu yok. Deneyimlerini yazar mısın?

O kadar çok Corsair klavye araştırdım ki beynim yandı. Stok sorunu varrrrr :/
Ben 2 senedir kullanıyorum. Bilek desteğini kullanmıyorum. Tek problemi bazen olur olmadık yerlerde tuşlara basabiliyorum. Onuda problem etmiyorum. Media kısayol tuşları oyunlarda vs. çok işimi görüyor. Rahat ve tepki verme süresi güzel. Beğenmediğim bir tarafı yok. Corsair klavyelerde stok problemi genelde oluyor. Ben alırken bile bu durum vardı. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

RONALDINHO

80+ Silver
Corsair iyidir seni tebrik ediyorum. stelseris gibi plastik değil.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 2 senedir kullanıyorum. Bilek desteğini kullanmıyorum. Tek problemi bazen olur olmadık yerlerde tuşlara basabiliyorum. Onuda problem etmiyorum. Media kısayol tuşları oyunlarda vs. çok işimi görüyor. Rahat ve tepki verme süresi güzel. Beğenmediğim bir tarafı yok. Corsair klavyelerde stok problemi genelde oluyor. Ben alırken bile bu durum vardı. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Stok sorunu olduğundan CORSAIR K55 RGB PRO sipariş ettim. İtopya.com'da indirim vardı. Diğer modeller stoğa girene kadar kullanacağım. Daha sonra mekanik bir modele geçeceğim.

Top Bottom