Neler Yeni

Yardım CORSAIR Carbide SPEC-DELTA RGB KASA - RGB harici olarak nasıl kontrol ederim

V4.5 de olan CORSAIR Carbide SPEC-DELTA RGB kasanın ışıklarının kontrolü konusunda yardım istiyorum. Kasa ışıklarının kontrolü kasanın camını açtığımızda içinde bulunan bir sistemle sağlanıyor. Ankart auro sync desteklemiyor. Bu RGB ışıkları sürekli kasanın camını çıkartıp takmadan harici bir yöntemle nasıl kontrol ederim yardımcı olur musunuz?

-Reset tuşuna bağla diyenler oldu, nasıl bir yöntem izlemeliyim bu yöntemi önerecekseniz kaynak iletirseniz sevinirim bu yöntemle oluyorsa.
-Harici uzaktan kumanda/kontrolcü al diyenlerde var. Ürün önerilerinizi atar mısınız uygun fiyatlı olanlarından ucuza mal edebileceklerimden.
Başka yöntem ve yardımlara açığım, önerinizi kaynak(video/site/resim) ile iletebilirseniz çok teşekkür ederim .

( Anakart: ASUS PRİME B450M-K ll )

Son düzenleme:

AydNn

80+ Bronze
V4.5 de olan CORSAIR Carbide SPEC-DELTA RGB kasanın ışıklarının kontrolü konusunda yardım istiyorum. Kasa ışıklarının kontrolü kasanın camını açtığımızda içinde bulunan bir sistemle sağlanıyor. Ankart auro sync desteklemiyor. Bu RGB ışıkları sürekli kasanın camını çıkartıp takmadan harici bir yöntemle nasıl kontrol ederim yardımcı olur musunuz?

-Reset tuşuna bağla diyenler oldu, nasıl bir yöntem izlemeliyim bu yöntemi önerecekseniz kaynak iletirseniz sevinirim bu yöntemle oluyorsa.
-Harici uzaktan kumanda/kontrolcü al diyenlerde var. Ürün önerilerinizi atar mısınız uygun fiyatlı olanlarından ucuza mal edebileceklerimden.
Başka yöntem ve yardımlara açığım, önerinizi kaynak(video/site/resim) ile iletebilirseniz çok teşekkür ederim .

( Anakart: ASUS PRİME B450M-K ll )
asus prime desteklemiyor mu aura sync ben mi yanlış biliyorum

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
kasanın içinde kontrolcü var bende baktığımda bune küçücük dedim hemen anakartın yanında (pardon tam okumadım denedim iki programı indirip olmadı)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
asus prime desteklemiyor mu aura sync ben mi yanlış biliyorum
Desteklemiyormuş v4.5te kullanılan Asus Prime B450M-K ll , bende farklı bir yöntem arıyorum kasa dışından rgb leri kontrol etmek için.

kasanın içinde kontrolcü var bende baktığımda bune küçücük dedim hemen anakartın yanında (pardon tam okumadım denedim iki programı indirip olmadı)
Programla auro sync yazılımıyla çalışmıyor, kasanın içindekiyle oluyor ama oda çok uğraştırıcı ucuza mal edebileceğim bir şey varsa yapacağım. Yazılımla masaüstünde kontrol etmek de olur, harici bir donanımlada(kontrolcü gibi) olur

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sidar Özel
Eger kontrolcu var ise kasanda reset kablosunu söküp kontrolcudeki yerine bagliyorsunuz ve reset tusunda kontrol edebiliyorsunuz ama renkleri istediginiz gibi yapazsiniz kontrolcudeki rgb efeklerini sadece kulanirsiniz

Eger kontrolcu var ise kasanda reset kablosunu söküp kontrolcudeki yerine bagliyorsunuz ve reset tusunda kontrol edebiliyorsunuz ama renkleri istediginiz gibi yapazsiniz kontrolcudeki rgb efeklerini sadece kulanirsiniz
Reset kablosu nereden sökeceğim ? Anakarta takılı olan yerden söküp bu girişi kasada takılı olan rgb kontrolcüye mi takacağım. Bilgim aşırı fazla yok kablo isimleriyle ona göre açıklayarak anlatabilirseniz yapacağım şeyi yada bir örnek kaynak video varsa güzel olur. Teşekkürler.

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sidar Özel
Reis anakartan sokeceksin kücük ince pinli bir kablo uzerinde reset yaziyor anakartin en alt sag kosesinde olur

Reis anakartan sokeceksin kücük ince pinli bir kablo uzerinde reset yaziyor anakartin en alt sag kosesinde olur
Reset yazan küçük uçlu kabloyu söküp rgb kontrolcüsün olduğu yere mi takacağım

Top Bottom