Neler Yeni

Corsair Harpon Rgb Pro vs Steelseries Prime Fps

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Hocam şuana kadar öyle bir sorunla karşılaşamadım konuyu biraz açarmısınız
kulağını altındaki ekrana dayar mısın? çok ince bir ses mousetan mouseye değişiyor benimkinde az vardı kulaklık takmadığımdan iade ettim bazılarında çok var bazılarında hiç yok

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
şunu dinler misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben bilgisayarımı sattım yeni bilgisayar sipariş verdim gelmesini bekliyorum geldiğinde test ederim ama oyun oynarken bana hiç ses gelmedi geldiğinde denerim
dostum kulaklık takıyorsan veya sesi yüksek açıyorsan gelmez zaten

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berke Yıldız
Harpoon modelini 2021 yılından berri kulanıyorum hiç sorun yaratmadı

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Ayrıca; bu mousenin replikası yok (Türkiyede görmedim) kronik sorunlu bir mouse

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Erdem Taha GEDİK
kulağını altındaki ekrana dayar mısın? çok ince bir ses mousetan mouseye değişiyor benimkinde az vardı kulaklık takmadığımdan iade ettim bazılarında çok var bazılarında hiç yok
Hocam yani o kadar abartmışsınız ki televizyonun usb yerine takıp denedim kulağımı dayadığımda çok ince bir ses geliyor onun dışından mouse normal pozisyonunda durduğunda hiç ses gelmiyor evde kimse yoktu hiçbir ses yoktu boşuna içime kurt düşürdünüz ve sesi gelmese bile bundan sonra hep aklıma takılacak ekrandan diye ses geliyor diye ses sıfır hocam tabi oyun oynarken mouse kulağınıza tutup oynuyorsanız o başka

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Hocam yani o kadar abartmışsınız ki televizyonun usb yerine takıp denedim kulağımı dayadığımda çok ince bir ses geliyor onun dışından mouse normal pozisyonunda durduğunda hiç ses gelmiyor evde kimse yoktu hiçbir ses yoktu boşuna içime kurt düşürdünüz ve sesi gelmese bile bundan sonra hep aklıma takılacak ekrandan diye ses geliyor diye ses sıfır hocam tabi oyun oynarken mouse kulağınıza tutup oynuyorsanız o başka
sanırım okuduğunu anlama diye birşeyiniz yok, her mouseta aynı olmuyor diyorum benimkinde ince tiz ses var diyorum ama mousepade koyunca artıyor diyorum anlamadığını varsayıyorum, başkalarında bu arkadaşda olduğu gibi keskin tiz sesi veya tok sesler olabiliyor bazılarında hiç olmayabiliyor Allah yapısı değil insan yapısı anlamazsanız ve pişman olursanız sesten dolayı hak verirsiniz

abartma konusunda sizden ötesini görmedim, okuduğunu anlama diye bir şey ülkede zaten yok, herkeste aynı şiddette yok ve parlaklığına göre de değişiyor ses, rival 3 kullanıyorum clickler kasası kronik prime plus clickleri ve ekranı kronik prime clickleri kronik arctis 7 coil whine kronik

kulağını altındaki ekrana dayar mısın? çok ince bir ses ""mousetan mouseye değişiyor"" ""benimkinde az vardı"" kulaklık takmadığımdan iade ettim bazılarında çok var bazılarında hiç yok
işaretlediğim yere bakarsanız sadece 2 kelime okuyup cevap vermemeyi anlarsınız belki?

Son düzenleme:

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Semih Kandıraz
Alttaki ekran niye ses çıkarsın hocam onu ben anlamadım Pc hocası incelemesi var öyle bişey olsa derdi üstüne 30 lira ucuz Prime plus bence mantıklı olan sanki Prime plus zaten Corsaır iptal etsem mi diye kararsız kaldım elime küçük gelir diye ama prime tutuş olarak iyi diyorlar

Ayrıca; bu mousenin replikası yok (Türkiyede görmedim) kronik sorunlu bir mouse
Hocam sensör arasında ahım şahım fark var mı ki?
Yoksa hiç kafa yormayıp ucuza yakaladığım Corsaır Harpoon Rgb pro dan devam mı sipariş ettim ama Küçük gelir diye iptal ederim diyorum elim 14-15 cm

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
prime size büyük gelir ama ergonomisi harika
zaten incelemelerde söylenmiyor yada farkedilmiyor reklam olduğu için parayı az kazanırlar söylerler ise evet saçma geliyor ama öyle sorunu var YouTube linki attım ordada belli aynı sorun benim mouse dada var

Alttaki ekran niye ses çıkarsın hocam onu ben anlamadım Pc hocası incelemesi var öyle bişey olsa derdi üstüne 30 lira ucuz Prime plus bence mantıklı olan sanki Prime plus zaten Corsaır iptal etsem mi diye kararsız kaldım elime küçük gelir diye ama prime tutuş olarak iyi diyorlar

Yoksa hiç kafa yormayıp ucuza yakaladığım Corsaır Harpoon Rgb pro dan devam mı sipariş ettim ama Küçük gelir diye iptal ederim diyorum elim 14-15 cm
sensör olarak çok fark yok prime büyük gelebilir benim elim 18 cm mükemmel oturuyor

prime serisi 2000-3000 bandı mouse lar seviyesinde bir mouse

her inceleme her eksiyi söylemez. 5500xt serisi asla hatalı diye bir inceleme görmedim ve neredeyse tüm incelemeleri izledim asla wattman bahseden olmadı ben sürekli wattman alıyorum yani her inceleme ürünün her yerini incelemez zaten üstünden geçer testini yapar parasını alır sonra kenara atar ürünü

Son düzenleme:
Top Bottom