Neler Yeni

CORSAİR HS80 Alınır mı?

SVSLI58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gürsel KILAVUZ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım | Yazılım
Instagram
@kilavuzgursellll
Steam
kilavuzgursel
Arkadaslar birçok yerde konu actım ve özellikle 2500 3000 TL bandında oyuncu kulaklığı tavsiyelerinde corsair h80 önerileri aldım. Şuan hali hazirda Gamepower Medusa kullanıyorum. Bu kulaklığında ses kalitesi gayet iyi ve müzik dinlemek icin güzel ancak mikrofonunu sevmiyorum. Onun için özellikle araştırıp hs80 modeline baktım ve mikrofonundan çok övgülerle bahsediliyor. Sizce alinirmi yokda daha farkli alternatifler iyileri varmı ?

Son düzenleme:

Zexius

80+ Bronze
Arkadaslar birçok yerde konu actım ve özellikle 2500 3000 TL bandında oyuncu kulaklığı tavsiyelerinde corsair h80 önerileri aldım. Şuan hali hazirda Gamepower Medusa kullanıyorum. Bu kulaklığında ses kalitesi gayet iyi ve müzik dinlemek icin güzel ancak mikrofonunu sevmiyorum. Onun için özellikle araştırıp h80 modeline baktım ve mikrofonundan çok övgülerle bahsediliyor. Sizce alinirmi yokda daha farkli alternatifler iyileri varmı ?
kulaklık gibi ürünleri denemeden almamak lazım hocam şimdi herkesin tatmin olma anlayışı farklı işlemci ekran kartı gibi değil bu ürünler

SVSLI58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gürsel KILAVUZ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım | Yazılım
Instagram
@kilavuzgursellll
Steam
kilavuzgursel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kulaklık gibi ürünleri denemeden almamak lazım hocam şimdi herkesin tatmin olma anlayışı farklı işlemci ekran kartı gibi değil bu ürünler
Hocam oyun ağırlıklı kullanılacak. Önemli olan ses kasmak ve mikrofon.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,762
Üyeler
142,171
Son üye
vipmystery
Top Bottom