Neler Yeni

corsair Hydro Series™ H45 Liquid CPU soğutucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus kerem durmaz
Allah nasip ederse yeni sistem toplayacağım ve sistemde i3 10105f olacak. ancak içinde stok fan olduğu için içimde şüphe uyandırdı. bu nedenle bu zamanda güzel bir sıvı soğutucu alabilir miyim diye düşünürken kaşıma bu arkadaş çıktı. yorumları baya iddalı 10. nesil i5 sistemlerde oyun içi "rahatça 50 derecelere" indiğini ancak bununla beraber fan sesinde sinek vızıltısı gibi bir ses çıkardığından da bahsediyorlar. ancak ben yine de sizlere danışmak istedim. sizce "corsair h45 alınmaya değer mi?" bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
samet
Allah nasip ederse yeni sistem toplayacağım ve sistemde i3 10105f olacak. ancak içinde stok fan olduğu için içimde şüphe uyandırdı. bu nedenle bu zamanda güzel bir sıvı soğutucu alabilir miyim diye düşünürken kaşıma bu arkadaş çıktı. yorumları baya iddalı 10. nesil i5 sistemlerde oyun içi "rahatça 50 derecelere" indiğini ancak bununla beraber fan sesinde sinek vızıltısı gibi bir ses çıkardığından da bahsediyorlar. ancak ben yine de sizlere danışmak istedim. sizce "corsair h45 alınmaya değer mi?" bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

O işlemci için sıvı soğutma saçma eğerki işlemciyi yükseltmeyeceksen kule tipi bir soğutucu da iş görür. İşlemci yükseltmeyeceksen dediğim gibi kasa hava akışın kötüyse kasa fanları eklemek ve kule tipi soğutma almak yetecektir

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Berkay

120 mm sivi sogutma yerine hava sogut.a çok daha iyi bir secenek

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Güngör Gönüllü
i5-10600kf işlemciyi Arctic Freezer 34 Esports DUO ile kullananlar var, dereceler ise 40 45 fps oyunlarda işlemci bazlı oyunlar durum böyle.
Kendim kullanıyorum bu arada araştırma yapmanı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus kerem durmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır çok teşekkür ederim :)

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Tek fanlı sıvı soğutma almak yerine, sağlam kule tipi almak daha mantıklı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,562
Üyeler
154,253
Son üye
Cagdas1905
Top Bottom