Neler Yeni

Çözüldü✓ Corsair K60 RGB PRO LP önerir misiniz?

Redshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esad
Bütçe
1500
Bende daha önce corsair rgb pro k60 vardı ancak space tuşu tek seferde 4 kez falan basmaya başlayınca garantiye verdim sonra para iadesi yaptılar ben de yeni klavye arayışına girdim 1000₺ Geri ödeme aldığım için çok açılmadan aynı modelin LP modelini alacağım
link:
CORSAIR KEYBOARD CH-910D018-TR K60 RGB PRO LP https://www.amazon.com.tr/dp/B08SQZMR73/ref=cm_sw_r_cp_api_i_5ZZDFA9KYWR8R57530Y3

Low profile klavye daha önce hiç kullanmadım hem yazı yazıyorum hem oyun oynuyorum bu LP klavyeler çok hassas diyorlar ne düşünüyorsunuz

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Alınabilir bence

Redshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Low profile çok önermiyorum ben. Tercih meselesi ama.

Burada daha ucuz btw. Ama switchleri farklı tabi. Yay sesi var bu arada bu modelde. haberiniz olsun.

evet benim garantiye verdiğim ve para iadesi aldığım modeli bu yay sesi vardı geri aynı modele dönmek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınabilir bence
bu modelde de çift basma sorunu olur mu yazı yazarken çok hata yapan birisiyim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
ahmet alaca
Corsair K60 pro speed switch kullanıcısıyım. Speed , viola olarak 2 seçeneği vardı ben aldığım zaman. 1.5 yıldır kullanıyorum. Bilerek araştırarak aldım. Çınlama sesi çok çok az o da kullanımda gelmiyor parmağınızı kaydırarak çektiğinizde geliyor. Switchi araştırırsanız, yol uzunluğu ve tepki mesafesinin kısalığı bir çok klavyeden hızlı olduğunu görürsünüz. Bu şekilde olması uzun kullanımda daha az yorduğunu net söyleyebilirim ve oyun için de yazı yazmak için de gayet iyi alışılabilecek, tercih edilebilecek bir model olduğunu düşünüyorum. Fiyat performans olarak ben hâlâ çok iyi görüyorum klavyeyi. Kötüleyenler neye göre kötülüyor bu seriyi gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. Satılan modelin switchini bilmeden sipariş vermeyin. Yukarıda yazdıklarım speed switch içindir.

Redshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esad

Sesli bir klavye ama ses sıkıntı yaratmaz diyorsanız bunu öneririm.
Corsair HS80 kulaklık ve Corsair Sabre RGB Pro mouse ile kullanıcağım için seti bozamıyorum bütünlük sağlaması için hocam

Corsair K60 pro speed switch kullanıcısıyım. Speed , viola olarak 2 seçeneği vardı ben aldığım zaman. 1.5 yıldır kullanıyorum. Bilerek araştırarak aldım. Çınlama sesi çok çok az o da kullanımda gelmiyor parmağınızı kaydırarak çektiğinizde geliyor. Switchi araştırırsanız, yol uzunluğu ve tepki mesafesinin kısalığı bir çok klavyeden hızlı olduğunu görürsünüz. Bu şekilde olması uzun kullanımda daha az yorduğunu net söyleyebilirim ve oyun için de yazı yazmak için de gayet iyi alışılabilecek, tercih edilebilecek bir model olduğunu düşünüyorum. Fiyat performans olarak ben hâlâ çok iyi görüyorum klavyeyi. Kötüleyenler neye göre kötülüyor bu seriyi gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. Satılan modelin switchini bilmeden sipariş vermeyin. Yukarıda yazdıklarım speed switch içindir.
alışmak ne kadar zaman aldı acaba yorumlarda hep gündelik kullanım için tavsiye etmiyorum diye yorum yapılmış

Redshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esad

Kako

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kaan Ünlü
Bende daha önce corsair rgb pro k60 vardı ancak space tuşu tek seferde 4 kez falan basmaya başlayınca garantiye verdim sonra para iadesi yaptılar ben de yeni klavye arayışına girdim 1000₺ Geri ödeme aldığım için çok açılmadan aynı modelin LP modelini alacağım
link:
CORSAIR KEYBOARD CH-910D018-TR K60 RGB PRO LP https://www.amazon.com.tr/dp/B08SQZMR73/ref=cm_sw_r_cp_api_i_5ZZDFA9KYWR8R57530Y3

Low profile klavye daha önce hiç kullanmadım hem yazı yazıyorum hem oyun oynuyorum bu LP klavyeler çok hassas diyorlar ne düşünüyorsunuz
1 senedir bu klavyeyi kullanıyorum klavye gayet güzel ancak tuşlar çok hassas yazım hatası genellikle yapıyorum ve genellikle oyunlarda yanlışlıkla reload veya utility kullanmama da sebep oluyor parmağım tuşun üstünde dursa bile tuş aktif. oluyor onun dışında sağlam ve güzel bir klavye

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
ahmet alaca
Corsair HS80 kulaklık ve Corsair Sabre RGB Pro mouse ile kullanıcağım için seti bozamıyorum bütünlük sağlaması için hocam

alışmak ne kadar zaman aldı acaba yorumlarda hep gündelik kullanım için tavsiye etmiyorum diye yorum yapılmış
Bir kaç gün :) Tabi kişiden kişiye değişecektir bu durum ama. Linkini attığınız klavye bahsettiğim klavye değil karıştırmayın birbirine zaten. Üstüne basarak viola ve speed farklı olduğunu yazdım.

Top Bottom