Neler Yeni

Corsair Mid Tower 550W 80+ PSU Kasa 1699TL

kırmızışarapp

80+ Silver
Diğer dandik markaların kasa fiyatlarına bakınca bence fiyat iyi gibi. Piyasada şuan yok bu kasadan sanırım.

1671560310429.png

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
O dandik markaların kasaları bundan daha iyi ama öyle bir sıkıntı var.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
kasa iyide onu kapalı bide 2 fan var sanırım

kırmızışarapp

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O dandik markaların kasaları bundan daha iyi ama öyle bir sıkıntı var.
Msi kasa kullanıyorum. Teneke gibi kasa yapmışlar biraz. Bu fiyata böyle bir kasa kullanıyorsam onları düşünemiyorum. Corsairin kasalarının malzeme kalitesi daha iyi oluyor.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Msi kasa kullanıyorum. Teneke gibi kasa yapmışlar biraz. Bu fiyata böyle bir kasa kullanıyorsam onları düşünemiyorum. Corsairin kasalarının malzeme kalitesi daha iyi oluyor.
Kasayı boks torbası olarak kullanmıyorsun ki sistem parçalarını bir arada en az ısı artışıyla tutmak için kullanıyorsun. Malzeme kalitesi "bana göre" çoğu zaman bir etken değil. Fan kalitesi, fan desteği, ön tarafın ızgara panel boyutu, kasanın hacim boyutu ve sağladığı kablolama kolaylığı ayrıca ekstra premium özellikleri malzeme kalitesinden çoook daha fazla önemli.

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Oğuz Ünlüerler
Bu kasanın kendisine bakmadım da psusu sorunlu gozukuyor kaynaklarda. Yine de fiyat bayagı uygun psulu kasa icin. Ben almam sahsen ama dusunulebilir.

Fireable

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Alper Parlak
Spec 05 bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spec delta'nın serisinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten yazıyomuş Spec 05 diye yeni görüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Soner Tibik
Kullandığım en sıkıntı kasalardan biri kendileri, malzeme kalitesi fena değil ama iyi de değil yan tarafı plastik cam mı ne ondan, 1 ön 1 arka olmak üzere 2 tane fanı mevcut ve öndeki fanı kırmızı led ışığa sahip. Anakart montajı sırasında CPU soketi adamı öldürüyor ve son olarak kablolamada da bir tık sıkıntı yaratıyor... Hani fiyatı 700-1000 TL arası olsa düşük sistemler için çok iş görecek bir kasa ama değil :)

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
okr
Diğer dandik markaların kasa fiyatlarına bakınca bence fiyat iyi gibi. Piyasada şuan yok bu kasadan sanırım.

Alıntıyı görüntüle
bu kasanın kendine hayrı yok parçalara mı olsun. (giriş seviyesi çoğu corsair kasa hava akışı konusunda çöp) fiyatı iyi olsa alınabilir gibi.

Top Bottom