Neler Yeni

Corsair mp510 m2 ssd mavi ekran sorunu

kaandrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
kaan dursun
Bütçe
5
Ssd yi yaklaşık 1.5 sene önce aldım laptobunda takılıydı ve toplamda 5 sefer kullandım bu süre zarfı içerisinde.masaüstü bilgisayar topladım ve ssd yi taktım laptobundayken yüklü olan windows açıldı format atmak için flash bellği takıp restart attım format adımlarını sırsası ile ilerledim ssd yi biçimlendirdim ve kurulumu başlattım kurulum bitti ilk restart yaptıktan sonra sistem hazırlanıyor yazıları geldi ve sonrasında mavi ekran verdi ve restart attı açılışta tekrar mavi ekran verdi ve döngüye girdi aynı flash bellek ile normal hdd ye kurulum yaptım vs şuan win10 açık şekilde çalışıyor ssd de bir problemmi var bios ayarlarıda yapılı bilgisayarın yardımcı olabilirmisiniz ?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
@Vesemir @MisakiTaro

kaandrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
kaan dursun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Vesemir @MisakiTaro
Ssd den bilgisayarı açamıyorum hdd'ye kurdum işletim sistemini bellek dökümünde ssd hatası çıkmayabilir ssd'ye tüm hata kontrolleri yaltığımda hata bulunamadı diyor tuhaf bi sıkıntı var ama ney çözemedim.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ssd den bilgisayarı açamıyorum hdd'ye kurdum işletim sistemini bellek dökümünde ssd hatası çıkmayabilir ssd'ye tüm hata kontrolleri yaltığımda hata bulunamadı diyor tuhaf bi sıkıntı var ama ney çözemedim.
Bir Minidump oluşturun.
Etiketlediğim kişiler yardımcı olacaktır.

Top Bottom