Neler Yeni

Corsair Spec Delta Psu Ses Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Kerem
Arkadaşlar merhaba 1 ay önce aldığım sistemin psu'sundan tık tık tık diye çok çok az bir ses geliyor ama bazen kasadan bu sesin daha yüksek hali geliyordu sanırım o da psu'dan dı yani bazen ses artıyor. Bu problemi yaşayan var mı acaba, garanti vs uğraşmak istemiyorum gerçekten sıkıldım artık parçaların sıkıntıları ile uğraşmaktan rahatsız edici bir ses değil ama ciddi bir problem mi onu öğrenmek istedim, başka bu psu da sıkıntı yaşayan var mı acaba?

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Arkadaşlar merhaba 1 ay önce aldığım sistemin psu'sundan tık tık tık diye çok çok az bir ses geliyor ama bazen kasadan bu sesin daha yüksek hali geliyordu sanırım o da psu'dan dı yani bazen ses artıyor. Bu problemi yaşayan var mı acaba, garanti vs uğraşmak istemiyorum gerçekten sıkıldım artık parçaların sıkıntıları ile uğraşmaktan rahatsız edici bir ses değil ama ciddi bir problem mi onu öğrenmek istedim, başka bu psu da sıkıntı yaşayan var mı acaba?
kablolar psu nun fanına çarpıyor olabilir mi ?

M.Yusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Muhammet Yusuf Kurhan
1 ay önce aldım demişsiniz ben de yeni aldım. Nereden ne aldığınızı söylerseniz belki yardımlaşabiliriz.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Ben de itopya üzerinden aldım. Başımdan bi olay geçti, psu’i dinlemek zorunda kaldım. Aşırı dibine girip kulağımı iyice filtrenin yanına götürdüğümde büyük ihtimal sizde çıkan sesin aynısı bende de geliyor. Fakat bende hiç o ses pc ile uğraşırken duyulacak gürültüde gelmedi sadece psuya inip kulağımı iyice içine soktuğumda duyuyorum sesi o da normaldir galiba. Yakın zamanda ben de açıcaktım böyle bi konu takipteyim bu arada.
@kandes22 @epica59

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kablolar psu nun fanına çarpıyor olabilir mi ?
1 ay önce aldım demişsiniz ben de yeni aldım. Nereden ne aldığınızı söylerseniz belki yardımlaşabiliriz.

Aynı ses mi? Ben de aynı sorunu yaşıyor olabilirim.
Kusura bakmayın geç yazıyorum bi açıp kontrol etmek istedim ama hiç bir şey anlamadım.
Psu fanına bir şey mi çarpıor diye kontrol etmek istedim ama gerçekten bir şey anlamadım kablo yoğunluğundan vs psuyu nasıl çıkaracağımı anlamadım.
İncehesaptan toplamıştım sistemi.
Linkteki sesin aynısı bazen bende de yaşanıyor evet ama şuanki ses çok daha az durumda, ama bazen kısa süreli buna benzer biraz daha sesli bir ses duyuyorum evet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de itopya üzerinden aldım. Başımdan bi olay geçti, psu’i dinlemek zorunda kaldım. Aşırı dibine girip kulağımı iyice filtrenin yanına götürdüğümde büyük ihtimal sizde çıkan sesin aynısı bende de geliyor. Fakat bende hiç o ses PC ile uğraşırken duyulacak gürültüde gelmedi sadece psuya inip kulağımı iyice içine soktuğumda duyuyorum sesi o da normaldir galiba. Yakın zamanda ben de açıcaktım böyle bi konu takipteyim bu arada.
@kandes22 @epica59
Evet bende ki de çok gürültüsüz bir şekilde ama bazen tık tık diye kısa süreli bir ses gelebiliyor ben fan ile alakalı diye düşünmüştüm ama sanırsam psu ile alakalı bir durum o sesi hiç kontrol etmemişyim.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı hocam benim sesin aynısı. Arkadaşlar lütfen bi yardımcı olun 3 kişi sorun yaşıyoruz. Üstatlar bir bakın derim.

@kandes22 @epica59 @FightForHonor
Garip hocam ya işlemci fanının sesinin arasında o sesi almak bile çok zor ama kafa ona takılınca sadece onu duyuyorsun başta kulağımı psu ya dayamasam hiç farkında bile olmazdım ama ne olduğu belli değil, kasanın fanlarından da biri bozuktu zaten yani insan uğraşmak istemiyor artık yani harbi sıkıyor bu kadar şeyde.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
@kandes22 @epica59 ve PSU konusunda bilgili arkadaşlar;
Bu ses hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz lütfen? Arkadaş ve ben aynı ses sorununu yaşıyoruz.

Top Bottom