Neler Yeni

Corsair Spec RGB fan Sesi

Sh0cK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selahattin
Kasam : Corsair Spec Delta

Arkadaşlar videoda gördüğünüz üzere ortadaki fandan ses geliyor, biraz dokunup oynayınca ses geçiyor.

Garip bir ses ve her daim gelmiyor. Durduk yere oluyor ve genelde ilk açılışta tıkırtı yapıyor.

Bir kaç kere yeniden başlatınca veya dokunup ortadaki kısma biraz bastırıp geri çekince falan geçiyor. Sebebini anlayamadım. Herhangi bir sürttüğü bir şey yok görünürde, biraz tozlu çıkmış video ama daha yeni hava vurdum.

Önerileriniz bekliyorum..

Saygılar

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Fan bağlantı civatalarından 2 tanesini çapraz olarak sökermisin dostum. Fan 4 taraftan sıkınca kasmış biraz sanki. Yada bağlantı civatalarını biraz gevşet hepsini.

Sh0cK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selahattin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baya geliyor ses.Birşeye mi dokunuyor acaba.

Yakından baktım ama dokunduğu hiç bişey yok, ne arkasında ne önünde. Zaten durduk yere geliyor. PC'yi bir açıyorum geliyor, reset atıyorum gidiyor ses.

Fan bağlantı civatalarından 2 tanesini çapraz olarak sökermisin dostum. Fan 4 taraftan sıkınca kasmış biraz sanki. Yada bağlantı civatalarını biraz gevşet hepsini.

2 yıldır bir problem yoktu yeni yapmaya başladı bunu. Deneyeceğim.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim
Berkay BABUCCU
Yakından baktım ama dokunduğu hiç bişey yok, ne arkasında ne önünde. Zaten durduk yere geliyor. PC'yi bir açıyorum geliyor, reset atıyorum gidiyor ses.

2 yıldır bir problem yoktu yeni yapmaya başladı bunu. Deneyeceğim.
Benimde işlemci fanı arada üfleme gibi ses yapıyor. Dokununca düzeliyor. Zamanla oluyor olabilir belki. Yağlanacak bir yeri varmıdır varsa belki yağındanda olabilir.

Sh0cK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Selahattin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benimde işlemci fanı arada üfleme gibi ses yapıyor. Dokununca düzeliyor. Zamanla oluyor olabilir belki. Yağlanacak bir yeri varmıdır varsa belki yağındanda olabilir.
valla anlayamadım, ses iç kısımdan geliyor ama görüntüde bişey yok . yağlanacak bir kısmı var mı ki fan'ların?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
937,565
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1