Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Corsair Void RGB Elite Wireless Premium Kulaklık 3116 ₺ Sinerji 🔥

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Corsair Void RGB Elite Wireless Premium Link 🔥

Son 4 ayın en iyi fiyatı, birkaç gündür bu fiyatta, indirimin bitmesine 6 saatten az kalmış durumda...

1692953679901.png

1692953698104.png

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Barracuda X 2600 yerine buna 2900 verilir mi acaba
40mm sürücüleri Barracuda X'in Void Elite 50mm
2. el fiyatlarında da Void Elite biraz daha yüksek fiyatlı
Girişi Type-c vs gibi ufak tefek farkları var iki kulaklığın.

yani sorunun net bir cevabı olmamakla tercih meselesi... Bütçeye göre de davranmak mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak MERCAN
Sinerjiden 1900 tl'ye geçen yıl alıp kullandım.
Bana hitap etmedi, özellik fps oyunları oynayan kişileri tatmin edeceğini sanmıyorum. Ses %70 geçince dip ses sorunu vardı.
Discord'da kimse konuşmadığı zamanlarda ara ara çok tiz seslerde geliyordu kulaklıktan.
Hatta bunun için garantiye de gönderdim, sorun yok deyip geri gönderdiler :)
Ek olarak: İcue uygulamasını beğenmiyorum, eq ayarları da bana oldukça kötü gelmişti.

Gündelik takılayım, kablosuz kulaklık olsun istyeenler için fiyat iyi.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sinerjiden 1900 TL'ye geçen yıl alıp kullandım.
Bana hitap etmedi, özellik fps oyunları oynayan kişileri tatmin edeceğini sanmıyorum. Ses %70 geçince dip ses sorunu vardı.
Discord'da kimse konuşmadığı zamanlarda ara ara çok tiz seslerde geliyordu kulaklıktan.
Ek olarak: İcue uygulamasını beğenmiyorum, eq ayarları da bana oldukça kötü gelmişti.

Ben de 1 yıldır kullanıyorum ancak bahsettiğiniz yüksek seste ya da discordda dip ses, cızırtı ya da tiz ses problemi olmadı hiç. Hatta şimdiye kadar kullandığım kablosuz kulaklıklardan daha iyi kapsama alanı var. iCue evet benim de favorim değil ama idare ediyoruz

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Bu kulaklıktan nedense çok fazla şikayet gördüm ya

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Sinerjiden 1900 TL'ye geçen yıl alıp kullandım.

Kulaklık genel olarak iyi ses profili mükemmel fps oyunlarda çok iyi ses kasıyordum corsair yazılımını indirince sıkıntı oluyordu o yüzden hiç bulaşmadım direkt silmiştim onun dışında sesi çok açınca dip ses sorunu oluyor evet discord tiz ses sorununu yaşamadım fps oynamak isteyenler rahatlıkla alabilir fakat icue yazılımına falan bulaşmayın sıkıntılıydı en son şuan bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak MERCAN
Kulaklık genel olarak iyi ses profili mükemmel fps oyunlarda çok iyi ses kasıyordum corsair yazılımını indirince sıkıntı oluyordu o yüzden hiç bulaşmadım direkt silmiştim onun dışında sesi çok açınca dip ses sorunu oluyor evet discord tiz ses sorununu yaşamadım fps oynamak isteyenler rahatlıkla alabilir fakat icue yazılımına falan bulaşmayın sıkıntılıydı en son şuan bilmiyorum
Kendi yorumunuzu benim mesajımı alıntılamadan da yazabilirsiniz. Ben kendi tecrübemi paylaştım. Bunun üzerine kalkıp kulaklık iyi, mükemmel vs. demenin bir mantığı yok.
Ben icue'la denedim, sildim denedim, eq denedim, olmadı. Sonuç ve ses profili beni tatmin etmedi ve sattım.
Hyper x cloud core veya cloud 2 bana daha iyi geldi. Hadi Cloud 2 kablolu, cloud core'un ses profilini daha çok beğenmiştim ben.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Kendi yorumunuzu benim mesajımı alıntılamadan da yazabilirsiniz. Ben kendi tecrübemi paylaştım. Bunun üzerine kalkıp kulaklık iyi, mükemmel vs. demenin bir mantığı yok.
Ben icue'la denedim, sildim denedim, eq denedim, olmadı. Sonuç ve ses profili beni tatmin etmedi ve sattım.
Hyper x cloud core veya cloud 2 bana daha iyi geldi. Hadi Cloud 2 kablolu, cloud core'un ses profilini daha çok beğenmiştim ben.
kişiden kişiye farklılık gösterebilir diye sizin yorumunuzu alıntılayıp kendi deneyimimi aktardım neden bir tarafınız yandı bu kadar?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,930
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom