Neler Yeni

🔥İndirim Corsair Void Elite RGB Wireless 3050₺ Sinerji

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Sercan GÖKALP
Adamların iyi niyetini sömüren değerli varandaşlarımız sayesinde bizim insanlara ekmek ve su gibi temel ihtiyaçlar haricinde bir şey verilmemesi gerektiğini Corsair markası da öğrenmiş oldu

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kush
Genel olarak ürünleri kullanmadan sırf yorum yapmak için yorum yapanları dikkate almamanızı öneririm 🤘👌
Bu ürün için;
Gayet güzel bir kulaklık ihtiyacı olanlar rahatlıkla satın alabilir. Ne kronik sorun,ne uzun süreli kullanımda baş ağrısı ne de kopma vs. akla ilk gelen sorunlardan hiçbirini yaşatmadı. P,il dayanıklılığı da çok iyi.Pc için yazılımı olan iCUE indiriyorsun,temiz kullanıyorsun ömrü de uzun oluyor haliyle.

Caitlami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Muhammed İlhami TOPÇU
Ortalama 3 yıldır kullanıyorum ben 900 e almıştım zamanında kendi karşılaştığım problemlerini sayayım
kablosu eski tip olduğu için belli bir süre sonra (en az 1 yıl) kablolu oynarken temazsızlık yapıyor oyun oynarken windows giriş çıkış sesi duyuyorsun ama ayarlardan kapanıyor bende kapalı.
bataryası da ölüyor gibi geliyor bana artık uzun süre şarj etmeden kullanamıyorum
emsallerine göre biraz ağır buda malzeme kalitesinden dolayıdır diye düşünüyorum
ben memnunum ama bir daha alsam bu kulaklığı almazdım daha yeni bakardım.
Onun dışında arkadaşlar garanti vs yazmış ben 1 defa gönderdim 1 yıl kullanıp bana 0 ürün gönerdiler temazsızlık için gönermiştim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Bende aldım bugün geldi kulaklık.Stok ayarlar güzel değil ama ince bi ekolayzer ayarı yapınca muazzam tatlı bi ses oluyor.Ben beğendim açıkçası.Güncel üst seviye kulaklık almak bende isterdim ama maalesef çok pahalı.Bu fiyata en iyilerinden biri olacağını düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
Adamların iyi niyetini sömüren değerli varandaşlarımız sayesinde bizim insanlara ekmek ve su gibi temel ihtiyaçlar haricinde bir şey verilmemesi gerektiğini Corsair markası da öğrenmiş oldu
Nasıl bir olay yaşandı ?

CrowNStaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erdem Taçyıldız
corsairin kendi sitesinde şuanda 80 dolar (2436TL) bi sıkıntı çıkacağınıda düşünmüyorum bakılabilir
cors.png

Top Bottom