Neler Yeni

🔥İndirim COSORI Akıllı WiFi Sıcak Hava Fritözü 5.5 3.740,66TL

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Buralara farklı üretimi mi geldi emin miyiz sağlam olduğuna?
Model aynı üretim farklı deselerde ben güvenemedim tercih sizin tabii ki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin olma şansın yokta açıklanan ürünler arasında değil. Kullanıcısıyım zaten araştırma yaptım
CS158-AF satılan ve geri çağırılan modeller arasında Amerika Kanada ve Meksikada geri çağırılmış Avrupa için şu anda bişey yok deniyor şans tabii ki inşallah bişey olmaz

checkless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen MURAT
Arkadaşlar bu geri çağırılan modeller arasında, geçen arkadaşın biri foto atmıştı Türkiye'de Amazon'da kullanıcılardan toplamaya başlamış. Belki güncellenmiş halidir bu, onu bir sorun.

Ekler

• Screenshot_20230315_181948_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230315_181948_com.android.chrome.jpg
    384.7 KB · Hit: 44

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mesut
Arkadaşlar ürünü yaklaşık 6 aydır kullanıyorum tavsiye ederim. Geri toplanma muhabettine gelince Amazon Türkiye ile görüştüm, Amerika, Kanada ve Meksika için dağıtılan ürünleri geri toplanıyormuş. Avrupa birliği ve Türkiye için böyle bir karar ve problem yokmuş. Bilginize

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,471
İsim
bilo
Discord
b1l0
Arkadaşlar ürünü yaklaşık 6 aydır kullanıyorum tavsiye ederim. Geri toplanma muhabettine gelince Amazon Türkiye ile görüştüm, Amerika, Kanada ve Meksika için dağıtılan ürünleri geri toplanıyormuş. Avrupa birliği ve Türkiye için böyle bir karar yok ve problem yokmuş. Bilginize
Teşekkürler bilgilendirme için, ne güzel kafadan attıydım almayacam diye tekrar kararsız bıraktın :D

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Teşekkürler bilgilendirme için, ne güzel kafadan attıydım almayacam diye tekrar kararsız bıraktın :D
Bence yeni modelini bekleyin dual blaze olanı 27 martta prime günleri başlıyor onlarda böyle bir durum yok bende ona bakıyorum ve philipsin olana bakıyorum

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Bende de bunun kırmızısı var geçen hafta bende görüştüm. Abd, Kanada ve Meksika için geçerliymiş. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz dediler.
1679779045527.png

Robius

80+ Bronze
1000 daha verin dual blaze alın

Top Bottom