Neler Yeni

Counter Strike 2 (CS2) maç ortasında oyunun donup kalması.

Beyzz65

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
beyza
Öncelikler herkese merhaba.

Counter strike 2 çıktığı günden beri oynuyorum. Sistemimin iyi olmasına rağmen her haritada ani donma yaşıyorum. Dikkatle takip ederek oynadığım zaman, özellikle smoklarda daha çok donduğunu fark ettim. Bu donma sorunundan ancak 'CTRL-ALT' yapıp oturumu kapatarak kurtuluyorum. Biraz araştırma yaptım ama doğru düzgün çözüm bulamadım. Sizde de var mı bu sorun? Var ise bu durumdan nasıl kurtuldunuz?
win 10 kullanıyorum sistemim çok iyi değil ama oyun ortasında genellikle arka planda Spotify açıkken oyun donup kapanıyor. Spotify uygulamasını kapatıp öyle denediğim zaman çok nadir donma sorunu yaşanıyor belki arka planda discord açık olduğu içinde olabilir. win11 ile alakalı bi problem olduğunu düşünmüyorum oyunun genel optimizasyon sıkıntısı sanırım.

qpLusss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Öztürk
Öncelikle yeniden herkese merhaba:

Sorunu çözdüm. Win11'den Win10'a dönüş yaptım. Tüm driverları orijinal sitelerden yükledim. En önemlisi; Visual C++ Redistributable, Net Framework ve DirectX sürümlerinin en güncel halini yükledim. Oyuna girip ayarlarımı yaptım, çok yüksek kısmını seçili yaparak haritalara tek tek girdim ve basit eğlence modu ardına ölüm maçı yaptım. Sonuç bu sefer ani donma ve droplama yaşamadım. Çözümü bu şekilde buldum, isteyen arkadaşlarım deneyebilir.

Sonunda bu illet donmadan kurtuldum.
Fikir beyan eden ve yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.

mamicillo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Ali
win 10 kullanıyorum sistemim çok iyi değil ama oyun ortasında genellikle arka planda Spotify açıkken oyun donup kapanıyor. Spotify uygulamasını kapatıp öyle denediğim zaman çok nadir donma sorunu yaşanıyor belki arka planda discord açık olduğu içinde olabilir. win11 ile alakalı bi problem olduğunu düşünmüyorum oyunun genel optimizasyon sıkıntısı sanırım.
başlat seçeneklerinde -novid -fps_max 0 -high harici bir şey varsa sil bende de aynısı oluyordu şu an sıkınıtı yok

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-29 114110.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-29 114110.png
    58.1 KB · Hit: 12
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,687
Üyeler
141,474
Son üye