Neler Yeni

Yardım Çözülemeyen Oyun Takılması..?!

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,439
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
CPU :=: i5 2500
GPU :=: RX550 4gb
Ram :=: 4 Slot x 2Gb 1333MHZ DDR3
Depolama :=: 500+250 HDD

Note :=: Sadece Assassins Cread Directors Cut Ve +2 Oyunda Oluyor Ve Aynı Sistemde Bir Kaç Yıl Önce Açıp Oynamıştım Aynı Oyunları Lakin Hiçbir Sıkıntı Çıkmamıştı Yani Takılma Vsr Yoktu.. Bunu Tekrardan Eklemek İstedim. (Oyunlar Yaklaşık Aynı Yılda Çıkmışlar Diyebilirim Hepsi Ki Diğerlerini Zaten Sildim Şuan PC'den Başka Başka Oyunlar İçin)

İsterseniz Ekran Kaydı Atabilirim.
Bir adam bile dememiş "Abi hdd diskleri sat SSD disklere geç"

ben sadece depolama olarak hdd kullanıyorum ama SSD hızlı can kaybetmesin diye oyunları hdd ye kuruyorum.
Mesela No man sky Oynuyom hep FPS drop yiyerek.
SSD ye geçersem düzelir ama hdd leri satmam gerek ilk önce.

Necip5270392

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Necip5270392
Bir adam bile dememiş "Abi hdd diskleri sat SSD disklere geç"

ben sadece depolama olarak hdd kullanıyorum ama SSD hızlı can kaybetmesin diye oyunları hdd ye kuruyorum.
Mesela No man sky Oynuyom hep FPS drop yiyerek.
SSD ye geçersem düzelir ama hdd leri satmam gerek ilk önce.
Hocam Ben 6 Ay -/- 1 Sene Önce Oynarken Oyunu 3 -/- 5 Kereye Bitirirkende HDD Vardı.. Yani Ondan Olduğunu Pek Sanmıyorum Ama M.2 Olan Sistemime PC'mi Kopyalıyorum Onda Bir Deneyeyim.. Olmazsa Yazarım Ama Pek Sanmıyorum Bundan Olsun Ki Zamanında Bunu Oynayanlarda HDD'de Oynuyordu Yani Çıktığı Tarihe Baktığımızda..

Günceleme Notu :=: Sistemi M.2'li Sisteme Kopyaladım (Laptop) Hiçbişey Değişmedi Ram 2x8gb Oldu Lakin Yine Değişen Bişey YOk..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamanında Ben Bunu Oynarken Tek Ekran Olduğundan Yanda Video Açamıyorum Şimdi Çatık Çatır 4K 8K Video Açıyom Animedir Filmdir Açıyom Yanda Ondan Olur Mu Diyecem Ama Biraz Saçma Bir Soru Olacak..?!

Son düzenleme:
Top Bottom