Neler Yeni

cpu cok ısınıyor ve valorant işlemci uyarısı alıyorum

Yuzars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Öztürk
i5 4210 1.70 GHz işlemcim var laptopdan oynuyorum oyunda cok fazla ısınıyor işlemcim ve oyunu oynarken sağ ustte işlemci yavasladı uayarısı alıyorum nasıl hallede bilirim duzeltile bilir mi yada ?

erenog

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Eren Oğur
Instagram
https://www.instagram.com/ogurinhoartz/
Discord
! Ogurinho Artz#9275
laptopu kaldır kitapla altına fan kısmının oraya buz koy ama buz su olmadan değiştir kasaya nem yapar ben öyle yapıyordum, termal macunlarını yenile , laptop fanı alabilirsin onlarda biraz işe yarıyor ve odanın hava almasına dikkat et kapını kapıyorsan pencereyi aç odaya hava girsin şimdilik aklıma gelen bunlar

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
i5 4210 1.70 GHz işlemcim var laptopdan oynuyorum oyunda cok fazla ısınıyor işlemcim ve oyunu oynarken sağ ustte işlemci yavasladı uayarısı alıyorum nasıl hallede bilirim duzeltile bilir mi yada ?
Termal macunu kaliteli bir modelle yenile ve laptopu temizle.

Yuzars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
laptopu kaldır kitapla altına fan kısmının oraya buz koy ama buz su olmadan değiştir kasaya nem yapar ben öyle yapıyordum, termal macunlarını yenile , laptop fanı alabilirsin onlarda biraz işe yarıyor ve odanın hava almasına dikkat et kapını kapıyorsan pencereyi aç odaya hava girsin şimdilik aklıma gelen bunlar
altında fan var zaten termal macunununa bakarım ozmn saol teşekkür edrim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,363
Üyeler
151,217
Son üye
İnchet
Top Bottom