Neler Yeni

Çözüldü✓ CPU GÜÇ KABLOSU ANAKARTTAN ÇIKMIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mehmet Emin Uzun
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bilgisayarıma ekran kartını takmam için cpuy'a güç veren 8 pin'lik kabloyu çıkarmam lazım fakat mandalına bastırıp çekiyorum bana mısın demiyor tövbe etmiş sanki çıkmamaya sağ sol esneteyim diyorum gene tık yok 2 sene önce taktığımız gibi duruyor anakart modelim b450m s2h v2 ekran kartı takamıyorum kafayı yersin bi kablo çıkarmak bu kadar zor olmamalı :D bilgisayarcıya mı götürsem ne yapsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Ak
Discord
ViceroyRoll
sıcaktan erimişte olabilir dikkatli bak bence.

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bilgisayarıma ekran kartını takmam için cpuy'a güç veren 8 pin'lik kabloyu çıkarmam lazım fakat mandalına bastırıp çekiyorum bana mısın demiyor tövbe etmiş sanki çıkmamaya sağ sol esneteyim diyorum gene tık yok 2 sene önce taktığımız gibi duruyor anakart modelim b450m s2h v2 ekran kartı takamıyorum kafayı yersin bi kablo çıkarmak bu kadar zor olmamalı :D bilgisayarcıya mı götürsem ne yapsam
Hocam psu kalitelimi kalitesiz psularda soket kaynayabiliyor .

Aykut D.

80+ Gold
Mesaj otomatik birleştirildi:

platondu sanırım apu sistem idare etsin die almıştım neyse artık bunu satar hazır sistem alırız
Soket kaynamiş olabilir soketin çevresinde şekilsel bozukluk erime varmı kontrol ediniz .

Aykut D.

80+ Gold
hiçbir şey yok pürüssüz o kadar güzel duruyorki orda hafif esniyo ama çıkmıyo çokda asılmak istemedim
Anakartı ve kabloyu destekli tutarak soket tırnağını kaldırarak sökmeyi deneyiniz . Sökerseniz soketin içinin fotosunu at .

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
İyice kontrol edin eğer erime yoksa kasayı yan yatırın ve güç kablosunun tırnağına bastırarak kabloyu sağa sola ufak hareketler yapa yapa gevşetin ve hafiften çekin

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mehmet Emin Uzun
İyice kontrol edin eğer erime yoksa kasayı yan yatırın ve güç kablosunun tırnağına bastırarak kabloyu sağa sola ufak hareketler yapa yapa gevşetin ve hafiften çekin
valla benmi fazla çekmiyorum dicem ama o güce bi kablonun çıkması lazım bi yandanda bozmakdan korkuyorum görünürde bi sıkıntı yok belki bilgisayarcıya götürürüm

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,585
İsim
Hacı
Mandala köküne kadar bastığınızdan emin olun. Olmadı babanız çıkarsın :D

Top Bottom