Neler Yeni

CPU SICAKLIĞIMI CPU PACKAGE SICAKLIĞIMI ?

TahirBaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tahir
Merhaba arkadaşlar. Aida64 ten sıcaklıklara bakıyorum. Benim için önemli olan CPU mu yoksa CPU Package mi ? Birde Msi Afterburner dan kontrol ettiğimde CPU Package da ki sıcakları gösteriyor.
Benim için önemli olan CPU Package de ki sıcaklık mı yoksa sadece CPU yazan kısıma mı bakmam gerekiyor? Msi Afterburner mi yanlış gösteriyor ? Isı sensörüm bozulmuş olabilir mi ? Ekte fotoğrafları ekledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41.8 KB · Hit: 108
  • 2.PNG
    2.PNG
    52.1 KB · Hit: 90
Son düzenleme:

Chapin

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar. Aida64 ten sıcaklıklara bakıyorum. Benim için önemli olan CPU mu yoksa CPU Package mi ? Birde MSI Afterburner dan kontrol ettiğimde CPU Package da ki sıcakları gösteriyor.
Benim için önemli olan CPU Package de ki sıcaklık mı yoksa sadece CPU yazan kısıma mı bakmam gerekiyor? MSI Afterburner mi yanlış gösteriyor ? Isı sensörüm bozulmuş olabilir mi ? Ekte fotoğrafları ekledim
CPU yazan kısım CPU sıcaklığıdır ve ısı sensörü kolay kolay bozulan bir parça değildir.

TahirBaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CPU yazan kısım CPU sıcaklığıdır ve ısı sensörü kolay kolay bozulan bir parça değildir.
şöyle bir problemim var msi afterburner ile baktığımda cpu package sıcaklığını gösteriyor gerçek cpu sıcaklığını göremiyorum. Yani Aida ile baktığım cpu package yazan yerdeki sıcaklık değerini gösteriyor msi afterburner inşallah açıklayabilmişimdir kendimi

Chapin

80+ Silver
şöyle bir problemim var MSI afterburner ile baktığımda cpu package sıcaklığını gösteriyor gerçek cpu sıcaklığını göremiyorum. Yani Aida ile baktığım cpu package yazan yerdeki sıcaklık değerini gösteriyor MSI afterburner inşallah açıklayabilmişimdir kendimi
MSİ Afterburner esas olarak CPU'nun en yüksek değerini verir. AİDA 64'de tüm değerleri verir.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Merhaba arkadaşlar. Aida64 ten sıcaklıklara bakıyorum. Benim için önemli olan CPU mu yoksa CPU Package mi ? Birde MSI Afterburner dan kontrol ettiğimde CPU Package da ki sıcakları gösteriyor.
Benim için önemli olan CPU Package de ki sıcaklık mı yoksa sadece CPU yazan kısıma mı bakmam gerekiyor? MSI Afterburner mi yanlış gösteriyor ? Isı sensörüm bozulmuş olabilir mi ? Ekte fotoğrafları ekledim
Konu başlığını değiştirin lütfen konu içeriğinizle alakalı bir başlık koyun bu tarz başlıklar yasak.

player66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Göktuğ Gök
Merhaba sitede yeniyim yeni PC aldım rx570 armor modeli var driver olarak afterburner yüklesem garanti bozulmaz degil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye
felina0
Top Bottom