Neler Yeni

Crack uygulama indirdim taratım bir sonuç çıkmadı ancak ?

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
bay eggex
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity
selamlar, crack uygulama kulanmayı pek sevmiyorum kurallarda crack uygulama hakında bahsetmenin yasak olup olmadığını bilmiyorum ve görmedim eğer yasak ise gerçekten özür dilerim şuan. ayrıca profesyönel olmadan yaptığım basit thumbnailler için kulandığım bir program. ve kendisine her ay 332tl gibi bir para veremediğim için Cracke başvurdum.

konumuza gelmek gerekirse adobe photoshop uygulamasını eskiden beri kulandığım x sitesinden indirdim ancak pek güvenemedim önce defenderla tam tarama ardından sadece .rar dosyasını tarama, ondan sonra bu defendarla yaptığım işlemleri lisansli kaspersky ile yaptım (tam tarama ve tek rar dosya tarama) sonra bir sonuç çıkmadı, virüs taraması içime pek sinmedi rardan çıkartıp tekrar doyaya taramama yaptım bir sorun yok olarak gözüktü açıkçası Kaspersky bir şey dememiş olsada içimde bir ukde kaldı bir problem oluşurmu ? kaspersky a güvenmelimiyim bu konuda ?

şimdiden teşekkür ederim
iyi akşamlar :)

Hudzell

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Crack hakkında bahsetmek yasak değil.
Her zaman crack kodlarında false positive olacak diye bir şey yok. Sorun yok.

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
bay eggex
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
crackli oyun program türlerinde hep var çıkmaması imkansız sonradan aktif olanlar vs var ama illaki çıkar :kekw:
NE saçmalıyorsun sen ?
Crack hakkında bahsetmek yasak değil.
Her zaman crack kodlarında false positive olacak diye bir şey yok. Sorun yok.
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum ancak whocares dediğinizden biraz tırstım açıkçası böyle bir ihtimal varsa erkenden söyleyin sileyim

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
isim soyisim
Hocam her crack virüs olarak sayılmıyor bende mecburen bazı uygulamalarıma crack yapıyorum ama güvenilir sitelerden indirmeni öneririm türk siteden indiriyorsan zaten virüs total vs. koyuyor hepsi illaki virüs çıkacak diye bir şey yok. Eğer kurarken defenderi kapatmanı falan istiyorsa ozaman kurma

Hudzell

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Photoshop u hep crack indirdim pc sorunsuz bu kadar diyeyim.

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
bay eggex
İlgilendiği Kategoriler
Hocam her crack virüs olarak sayılmıyor bende mecburen bazı uygulamalarıma crack yapıyorum ama güvenilir sitelerden indirmeni öneririm türk siteden indiriyorsan zaten virüs total vs. koyuyor hepsi illaki virüs çıkacak diye bir şey yok. Eğer kurarken defenderi kapatmanı falan istiyorsa ozaman kurma
site ismi vermim ancak bişi bişi bip sitesinden indirdim açıkçası virüs total bazen koyuyorlar bazen koymuyorlar virüs programım kaspersky bir sorun olmadığını söyledi. yani istediğim gibi kulanabilirim demek oluyor değilmi ? yoksa hala virüs ihtimali varmi ?

Kadir_1987

80+ Silver
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum ancak whocares dediğinizden biraz tırstım açıkçası böyle bir ihtimal varsa erkenden söyleyin sileyim

Ya kardeşim bakma sen virüs'lü diyenlere.
Nereye girip çıktığına dikkat ettiğin ve nereden indirdiğini biliyorsan ve arada da pc'ni taratıyorsan mesele yok.
Herkesin fikri var fakat bilgisi olmayan birçok insan var.
1 kişi evet virüs'lü dese arkasından koyun psikolojisi ile hemen evet evet virüs var diyip boş boş yorum kasıyorlar.
Virüs falan yok.
Dikkat et yeter.

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
bay eggex
İlgilendiği Kategoriler
Ya kardeşim bakma sen virüs'lü diyenlere.
Nereye girip çıktığına dikkat ettiğin ve nereden indirdiğini biliyorsan ve arada da pc'ni taratıyorsan mesele yok.
Herkesin fikri var fakat bilgisi olmayan birçok insan var.
1 kişi evet virüs'lü dese arkasından koyun psikolojisi ile hemen evet evet virüs var diyip boş boş yorum kasıyorlar.
Virüs falan yok.
Dikkat et yeter.
her ay tam tarama yapıyorum ve diyer konularda haklısınız ama insanda ukde kalıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,496
Üyeler
157,242
Son üye
JaeSun
Top Bottom