Neler Yeni

Crack uygulama indirdim taratım bir sonuç çıkmadı ancak ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
kardeşim sen ilk önce virus ve türevlerine göz gezdir sonra benide bilgilendirirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

görünürde bir şey olmadığı olmayacağı anlamı gelmez ki adamın pc belki zombi pc oldu farkında değil ben hiç bir crackın temiz olduğunu düşünmuyorum öyle düşünen varsada saygı duyuyorum ve kendi adıma bu ileti ile bu konu hakkında dahada görüş bildirmek istemiyorum
Bu doğrultuda araştırmanızı şiddetle tavsiye ederim.

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ege Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity
bunu bypass ederek backdoor vs. koyduğunu nereden biliyorsunuz ? Mesela ben hangi kaynaktan nasıl indirirsem ne olabileceğini az çok biliyorum. Çünkü kendimi bildim bileli bu tür virüslere kafa yormuş birisiyim. Her şeyi bildiğimi iddia etmiyorum tabii ki. Ama şunu ben dahil bir çok kişi de çok iyi bilecektir ki doğru kaynaktan indirilirse hiçbir şey olmaz. Ben burada crack'i değil. Sizin bu net tavrınıza karşı bir konuşma yapıyorum. Çünkü ortada net bir şey yokken net bir şey sunuyorsunuz.
Ustam ben bir kere daha tarama yaptim yine bir problem çikmadi rahatça kulanabilirmiyim ? 3.taramam falan oldu, ve mesajlari gördükçe daha fazla endişeleniyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ustam ben bir kere daha tarama yaptim yine bir problem çikmadi rahatça kulanabilirmiyim ? 3.taramam falan oldu, ve mesajlari gördükçe daha fazla endişeleniyorum
Sıkıntı etmeyin hocam. Dilerseniz bana nereden indirdiğiniz özelden mesaj olarak atın bakayım siteye.

Kadir_1987

80+ Silver
kardeşim sen ilk önce virus ve türevlerine göz gezdir sonra benide bilgilendirirsin

görünürde bir şey olmadığı olmayacağı anlamı gelmez ki adamın pc belki zombi pc oldu farkında değil ben hiç bir crackın temiz olduğunu düşünmuyorum öyle düşünen varsada saygı duyuyorum ve kendi adıma bu ileti ile bu konu hakkında dahada görüş bildirmek istemiyorum
Görüş belirtebilmek için fikir olması gerekir.
Fikir olabilmesi için de bilgi olması gerekir.
Ama ikisi de olmadığı için , bence de bu son mesajın olsun ;)

LaketrooS

80+ Silver
crackli oyun program türlerinde hep var çıkmaması imkansız sonradan aktif olanlar vs var ama illaki çıkar :kekw:
e ben öceki pc de 5 yıl crack kullandım hiçbirşey olmadı ne oldu virüsler benden korktu pc mden mi kaçtı acaba

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
crackli oyun program türlerinde hep var çıkmaması imkansız sonradan aktif olanlar vs var ama illaki çıkar :kekw:
Kanka Ne boş yorum yapmışın Sana Göre Crack Sadece Virüs demek mi BRUH o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2

bayeggex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ege Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Oyun yapimi, yazilim, sistem toplama, unity

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

valla hiç yok haftada 1 yapıyom tarama adam gibi siteden indirirsen girmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,310
Üyeler
151,041
Son üye
maggnumm07
Top Bottom