Neler Yeni

Creatin Almalı mıyım ? Hangi creatini almalıyım ?

Myronn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Durmuş Ali Kocakulak
Spora başlayalı 5 ay oldu, 1.84 63 kiloydum ilk başladığımda. Şuanda 67 kiloyum. 3000gr Gainer kullandım bu kiloyu o sırada aldım. Çok kilo değil ancak sporla birlikte yaptığındam vücudumdaki değişimleri çok rahat farkedebiliyorum. Eskiden dümdüz vücudum vardı ancak şuan şekil oturmaya başladı. Şuanda gainer kullanmaya devam ediyorum, çok sık olmasada günde 1 ölçek ancak içiyorum. Sizce creatin almalımıyım ? Şuanda aklımda 300gr HIQ Creatin almak var, ne dersiniz ?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Spora başlayalı 5 ay oldu, 1.84 63 kiloydum ilk başladığımda. Şuanda 67 kiloyum. 3000gr Gainer kullandım bu kiloyu o sırada aldım. Çok kilo değil ancak sporla birlikte yaptığındam vücudumdaki değişimleri çok rahat farkedebiliyorum. Eskiden dümdüz vücudum vardı ancak şuan şekil oturmaya başladı. Şuanda gainer kullanmaya devam ediyorum, çok sık olmasada günde 1 ölçek ancak içiyorum. Sizce creatin almalımıyım ? Şuanda aklımda 300gr HIQ Creatin almak var, ne dersiniz ?
Hocam ben bu işi yapacam uzun vadede devam edecem diyorsanız alın kullanın yeterki düzenli olarak ara vererek kullanın

Myronn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Durmuş Ali Kocakulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben bu işi yapacam uzun vadede devam edecem diyorsanız alın kullanın yeterki düzenli olarak ara vererek kullanın
Sporu bırakmayı düşünmüyorum, ne kadar kullanıp ne kadar ara vermem gerek ?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Onu daha bilgili uzman birine danışabilirsin hocam tam emin değilim ama kiloya ve doza göre ara verme süresi değişebilir

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Erdoğan Aktaş
günde 3lt su içiyorsan ara vermene gerek yok ama bu konuları araştırlamaları okumanı tavsiye ederim forum da bilen var bilmeyen var belki burada 13 yaşında ki çocuk sana akıl verecek

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
söylentilere göre 1.5 2 aya yakın kullanıp 2 hafta bırakman gerek hem böbrekler için hem saça etkisini azaltmak için dengeliyorsun ama ben hiç ara vermedim 200 kullanımlık alırım hep. herhangi negatif bi etki görmedim değerlerim iyiydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
pcmeraklısı233
Günde 3-5 gram alman yeterli ama 15 yaş üstü kullanılması öneriliyor

böbrek hastalığın varsa tehlikeli olabilir hocam yeni başladıysan bence pekte gerek yok para tuzağı bence ya birde heves onun yerine beslenmene dikkat et birde sporda kaç set yaptığına antermanlar nasıl gidiyor hareket formları düzgün mü onları düzeltirsen creatine den daha etkili olur gibi geliyor çünkü hiçbir takviye edici gıda beslenmenin önüne geçemez

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Erdoğan Aktaş
söylentilere göre 1.5 2 aya yakın kullanıp 2 hafta bırakman gerek hem böbrekler için hem saça etkisini azaltmak için dengeliyorsun ama ben hiç ara vermedim 200 kullanımlık alırım hep. herhangi negatif bi etki görmedim değerlerim iyiydi.
abi saç dökmek creatinle değil aslında genetiğinde varsa ağırlık kaldırmakta döker ben 1 yıl felan 8 gr kullandım hiçbirşey olmadı hatta creatinin bile testimde normal aralıklarda çıktı sonra bir araştırma okuyup kgx0,33 gr mın creatinin koruyabileceğini öğrenip test ettim bir şey kaybettmedim öyle devam ediyorum şuan 3lt suyunu içersen hiçbirşey olmaz ama saç dökme olayı genetiğinde varsa ağırlık kaldırmak bile döker

Deepnise

80+
1 seneye yakın olacak düzenli spor yaptığım ancak şu protein tozu veya kreatin gibi şeylerden uzak duruyorum. Benim bünye çok garip. Örneğin (çok örneği var ama en gariplerden) leblebi bile bana dokunuyor. Yahu leblebi lan leblebi :( Deneme yanılma yapmak istemiyorum artık denemediğim şeyler için.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
abi saç dökmek creatinle değil aslında genetiğinde varsa ağırlık kaldırmakta döker ben 1 yıl felan 8 gr kullandım hiçbirşey olmadı hatta creatinin bile testimde normal aralıklarda çıktı sonra bir araştırma okuyup kgx0,33 gr mın creatinin koruyabileceğini öğrenip test ettim bir şey kaybettmedim öyle devam ediyorum şuan 3lt suyunu içersen hiçbirşey olmaz ama saç dökme olayı genetiğinde varsa ağırlık kaldırmak bile döker
gerçekten ilginç 1 senede hiç bi farklılık olmadıysa şaşırtıcı. bizimde genç bi kardeşimiz var daha 19 yaşında 1 sene kullandı kafasının ortasında açılma başladı o yaşta şaşırdık alakası varmıdır bilemem ama yaşı çok genç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,667
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom