Neler Yeni

critical procces died Mavi ekran hatası

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Cihan Duman
şifre girme ekranı gelmiyordu, sistem geri yükleme yapıp bugünkü bir yedeği yükledim, pc açıldı şifreyi girdim tam ekran geldi bu mavi ekran gelmeye başladı, hiçbir şekilde açamıyorum masaüstünü, mavi ekran verip duruyor sürekli onarıma gidiyor
denediklerim:
bilgisayarı sıfırla yapamıyorum başarısız diyor
sistem geri yükleyemiyorum sistem koruması aç diyor cmd'den açtım geri yükleme bitti dedikten sonra başarısız oldu uyarısı verdi
güvenli moda girerken bile mavi ekran veriyor allahını seven anlayan bir kul yardım etsin lütfen ( WINDOWS GÜNCELLEMESİNDEN SONRA OLDU. GÜNCELLEMEYİ BİLE GERİ ALAMIYORUM HATA VERİYOR )
Mesaj otomatik birleştirildi:

kimse neden yardım etmiyor

Ekler

• IMG_20211113_212232.jpg
    IMG_20211113_212232.jpg
    259 KB · Hit: 20
  • IMG_20211113_204135.jpg
    IMG_20211113_204135.jpg
    3.7 MB · Hit: 18

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,880
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Güvenli mod'a girdikten sonra pc deki yüklediğiniz sürücüleri kaldırıp pc yi yeniden başlatınız.

Güvenli mod'a girmeyi bilmiyorsanız;
  1. Bilgisayarı yeniden başlatın. Oturum açma ekranında, Güç > Yeniden Başlat'ı seçerken Shift tuşunu basılı tutun.
  2. Bilgisayar, Bir seçenek belirleyin ekranına yeniden başladıktan sonra, Sorun Giderme> Gelişmiş seçenekler> Başlangıç Ayarları> Yeniden Başlat'ı seçin .
  3. PC yeniden başladıktan sonra, bir seçenek listesi gösterilir. Bilgisayarınızı Güvenli Modda başlatmak için 4 veya F4'ü seçin. İnternet kullanıyorsanız, Ağ ile Güvenli Mod için 5 veya F5'i seçin.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Cihan Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenli mod'a girdikten sonra pc deki yüklediğiniz sürücüleri kaldırıp pc yi yeniden başlatınız.

Güvenli mod'a girmeyi bilmiyorsanız;
  1. Bilgisayarı yeniden başlatın. Oturum açma ekranında, Güç > Yeniden Başlat'ı seçerken Shift tuşunu basılı tutun.
  2. Bilgisayar, Bir seçenek belirleyin ekranına yeniden başladıktan sonra, Sorun Giderme> Gelişmiş seçenekler> Başlangıç Ayarları> Yeniden Başlat'ı seçin .
  3. PC yeniden başladıktan sonra, bir seçenek listesi gösterilir. Bilgisayarınızı Güvenli Modda başlatmak için 4 veya F4'ü seçin. İnternet kullanıyorsanız, Ağ ile Güvenli Mod için 5 veya F5'i seçin.
güvenli modda bile mavi ekran verdiğini yazmıştım.

herkesiöldür31

80+ Bronze
Hata kodu ve güvenli modda girmemesi windows dosyalarının bozulduğunu gösteriyor. Yapabileceğiniz pek bir şey yok açıkçası. Önemli dosyalar hasar görmüş. Format durumundasınız.

Top Bottom