Neler Yeni

Çözüldü✓ Critical Process Died mavi ekran hatası

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
Arkadaşlar amd ekran kartımı servise göndereceğim o yüzden DDU ile AMD yazılımını kaldırmadan yedek olarak duran GTX 970 kartımı taktım ancak critical process died hatasını geçemiyorum. Cmd ile sfc/scannow denedim düzelmedi. Güvenli moda geçince bile aynı mavi ekran hatasını veriyor. Bios pilini çıkardım ve sıfırladım olmadı. Biosu yeniden yükledim olmadı. Format dışında başka çözüm önerisi olan var mı ? Neyi bozmuş olabilirim?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,166
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar amd ekran kartımı servise göndereceğim o yüzden DDU ile AMD yazılımını kaldırmadan yedek olarak duran GTX 970 kartımı taktım ancak critical process died hatasını geçemiyorum. Cmd ile sfc/scannow denedim düzelmedi. Güvenli moda geçince bile aynı mavi ekran hatasını veriyor. Bios pilini çıkardım ve sıfırladım olmadı. Biosu yeniden yükledim olmadı. Format dışında başka çözüm önerisi olan var mı ? Neyi bozmuş olabilirim?
Minidump dosyanı paylaşır mısın? https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Murat Zorlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarı açamıyorum, güvenli moda dahi girmiyor. Tek girebildiğim bios. Son çare olarak format atarak çözdüm sorunu.

Top Bottom