Neler Yeni

CS 2 40 levelden sonra hizmet madalyası almadan devam edersem ne olur

arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi herhangi bir bilgi sahibi değilim bu konuda çünkü cs2 çıktıktan sonra oynamaya başkladım daha önce hiç oynamamıştım şu an 40 level oldum ama madalyayı almayıp devam edersem ne gibi bir artısı veya eksisi var bunun bilgisi olanlar paylaşabilir mi? teşekkürler

Ekler

• 34634634.jpg
    34634634.jpg
    669.6 KB · Hit: 34

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ahmet Aydın
Boşuna oynamış olursun. Hizmet madalyası alıp levelini sıfırlarsın. Aynı sene içinde tekrar 40 level olursan hizmet madalyanı yükseltirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmuyor ama madalyayı aldıktan sonra sıfırlanıyor
Anladım.. yani level almıyor yine 40da kalıyor. Drop alabiliyoruzdur sanırım
Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boşuna oynamış olursun. Hizmet madalyası alıp levelini sıfırlarsın. Aynı sene içinde tekrar 40 level olursan hizmet madalyanı yükseltirsin.
Şimdi alıyorum hemen teşekkür ederim onu gördüm evet mor almaya çalışıcam

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Emir Acar
Ben denemiştim arkadaşların dediği 41 olmuyor 40'ta kalıyorsun

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
umut şahin
arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi herhangi bir bilgi sahibi değilim bu konuda çünkü cs2 çıktıktan sonra oynamaya başkladım daha önce hiç oynamamıştım şu an 40 level oldum ama madalyayı almayıp devam edersem ne gibi bir artısı veya eksisi var bunun bilgisi olanlar paylaşabilir mi? teşekkürler
knkm 40lvl'e gelip madalyayı alırsan ortası yeşil oluyor bir kaç kez daha yaparsan ortadaki rengi değişiyor o kadar başka hiç bir artısı yok

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sürekli level alırsın. Ama levelin hep 40 olur. Haftalık droplarını alırsın.

Top Bottom