Neler Yeni

CS 2 BIÇAK ÖNERİSİ YARDIM

Graft1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Bünyamin
Arkadaşlar CS 2 de 200 dolarlık bıçağımı satıyorum avcı bıçağı vardı sıkmaya başladı sizce talon knife alınır mı üstüne biraz daha eklesem

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
kaanzi
Arkadaşlar CS 2 de 200 dolarlık bıçağımı satıyorum avcı bıçağı vardı sıkmaya başladı sizce talon knife alınır mı üstüne biraz daha eklesem
bence para vereceğine para kazan sat direk yani zaten bi işe yaradığı yok skinlerin sat gitsin ya da doların daha da artmasını bekle trade de yapabilirsin iyi offer gelirse

oEnesQlf

80+ Silver
Talon,flip,stiletto alabilirsin

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Talon iyi bikere al skılmazsın ama iyisinden al, 6-7 ay önce doppler lar 350 dolar felandı floatDB de. Şimdi baktım fiyatları artmış, safari mesh felan var bana sarmadı. Flip yada stiletto da daha fazla seçenek var.

Cavuskerem

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,399
İsim
Kerem Çavuş
vanilla veya blue steel survival knife ft öneririm

Graft1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Talon iyi bikere al skılmazsın ama iyisinden al, 6-7 ay önce doppler lar 350 dolar felandı floatDB de. Şimdi baktım fiyatları artmış, safari mesh felan var bana sarmadı. Flip yada stiletto da daha fazla seçenek var.
hocam pas kaplı talonlar nasıl ya

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Yunus Kocabay
Ya ben anlamıyorum bu cs yi. Hani skinlerin biseye benzediği de yok.

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Metehan bahar
hocam pas kaplı talonlar nasıl ya
Hocam floatı yüksekse alinir yoksa alinmaz. Ayrıca koyu renk talon önermem. Blue steelim vardı gözüme o kadar kötü gelmişti ki beyaz sap ile hiç uymuyordu. Takas bani biter bitmez damascus ile değismistim. pas kapli yüksek float ise alinir yoksa stained.

Top Bottom