Neler Yeni

CS 2 Faceit Arkadaşları Arıyorum (Yaz Ayı Öncesi Alıştırma)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,303
İsim
Cengiz
kalmaz. faceit görevleri tamamen şaka. günde kaç TL kar kalıyor 10 lira bile kalmaz. üzerine bir bardak kola içiyorsan yanında külliyen zarar. asgari 17bin.
Kanka Bıç Bile Almasan Faceit Puanları İle Gene Bıç Alıyon Rahat Kolada İçmiyorum Bu Arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sen win aldıkça daha üst leveller gelecek. Git gide zorlanacaksın. Tavsiyem değmez. Oyunu günlük birkaç saat eğlenmek için atmanızı öneririim
Yenilecz Bir Yandanda İşte Seviye Düşürecez

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
Heath Ledger
Günlük 8 Win Lazım Yani 8 Saat Gün 24 Saat Arada Lose Bile Aldan Garanti Bitiririz
bi diyorsun ki günde 8 saat 8 win arada da lose alsan bile diyorsun

Yenilecz Bir Yandanda İşte Seviye Düşürecez
Bir de yenilcez bir yandan da diyorsun

Sen kendin inandıysan sorun yok da objektif bir görüş olarak söylüyorum ben inanmadım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,303
İsim
Cengiz
bi diyorsun ki günde 8 saat 8 win arada da lose alsan bile diyorsun

Bir de yenilcez bir yandan da diyorsun

Sen kendin inandıysan sorun yok da objektif bir görüş olarak söylüyorum ben inanmadım
Günlük 8 Saat Sadece Win Alsak Yetiyor Diyorum Saat Sabah 9 Da Başlasak Akşam 17:00'a Kadar 8 Saat E Ben Gece 4 De Uyuyorum 11 Maç Yenilme Payı Bırakıyorum Garanti Yapıyorum Yani

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
Heath Ledger
Günlük 8 Saat Sadece Win Alsak Yetiyor Diyorum Saat Sabah 9 Da Başlasak Akşam 17:00'a Kadar 8 Saat E Ben Gece 4 De Uyuyorum 11 Maç Yenilme Payı Bırakıyorum Garanti Yapıyorum Yani
Peki hocam size iyi bıçak almalar!!! diliyorum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,303
İsim
Cengiz

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
6k saatim var ve faceit 10lv ım sana tavsiyem faceit pre aldıysan bunu bıçak almak için değil csde kendini geliştirmek(tabi geliştirmek istiyorsan) için veya zevk için oyna bıçak alma kısmınada gelirsek günde kenara belli bir miktar para atıp orta seviyelerde huntsman falana alabilirsin çok kasma gerçekten ilerleyen lvllarda smoke flash herşeyi bilmen lazım benim tavsiyem zevk için oyna adam vurmaya bak en iyisi olmaya bak

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,303
İsim
Cengiz
6k saatim var ve faceit 10lv ım sana tavsiyem faceit pre aldıysan bunu bıçak almak için değil csde kendini geliştirmek(tabi geliştirmek istiyorsan) için veya zevk için oyna bıçak alma kısmınada gelirsek günde kenara belli bir miktar para atıp orta seviyelerde huntsman falana alabilirsin çok kasma gerçekten ilerleyen lvllarda smoke flash herşeyi bilmen lazım benim tavsiyem zevk için oyna adam vurmaya bak en iyisi olmaya bak
tamamdır eyw

Top Bottom