Neler Yeni

Ödüllü Cs Turnuvaları İçin Oyuncu Alımı

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
En az 2k elo değilseniz boşa kürek çekersiniz kaldı ki nova falan geçiyor yazının içinde :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: MTBC

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Nova elo ile kill bile alamazsınız boşuna denemeyin.
kanka önceden deneyimim var silver olarak bile aldık zeka da lazım kol harici ona bakılırsa ben valo oynamıyom ama oyun çıktıgından beri oynayan adamdan daha çok vuruyom ısınmadan etmeden ve ciddi de oynamöıyom alakası yok yani

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
kanka gerçek nova değilim iyi okduysan :)
Dostum istersen yalancı nova ol :D gerçek nova ne onu da ayıkamadım.10 senelik oyunda hala nova keleş cart curt takılıyorsan zaten kapasiten bellidir.Globalin bile bu mu global dediğimiz adamlarla doluyken mm ile kıyaslama aslında çok da doğru olmayan göz yanıltıcı bir etkisi var.Dediğim gibi Faceit +2k dan sonra düşünebileceğin olaylar bunlar.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Dostum istersen yalancı nova ol :D gerçek nova ne onu da ayıkamadım.10 senelik oyunda hala nova keleş cart curt takılıyorsan zaten kapasiten bellidir.Globalin bile bu mu global dediğimiz adamlarla doluyken mm ile kıyaslama aslında çok da doğru olmayan göz yanıltıcı bir etkisi var.Dediğim gibi Faceit +2k dan sonra düşünebileceğin olaylar bunlar.
kanka zaten bu herkese açık turnuva xantares felan yok ve ilk oynadığım zamanlar faceit 10 level kastım daha sonra orda da az az hileler çıktıgı zaman bıraktım geri 2020 de mm kasmaya faceit kasaya başladım ama dveamını getirmediöm novads kaldım e sporcu felan değiliz olmayada gerek yok yani sen çok ciddiye alıyorsun

SnareEcho

80+ Silver
CS oynamıyorum sadece başarılar dilemeye geldim. Başarılar dilerim herkese. Umarım kazanırsınız.

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler