Neler Yeni

CS 2 Takım Kurmak İstiyorum

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
Kanka Genel Ciddi Takılmak İstiyorum O Yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekip Olmadığı İçin Düzenli Oynamıyorum Cs:Go Global Rank Ciddi Ekiple Oynasam Zaten Rahat 15 K
Mesaj otomatik birleştirildi:

Faceit Amacı Yok Greksiz Geliyor
CSGo nasıl global rank tı la geçen novadan çıkamıyom diye konu açmamışmıydın sen

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
7k eloyla actigi konuya bak XDD
7k ELO da bir sürü iyi adam var, sadece oynamıyorlar ya da takımları olmadığı için o ELO da kalmışlar, iddia ediyorum o ELO dakilerin %10 u falan 15k ve üzeri potansiyele sahiptir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
7k ELO da bir sürü iyi adam var, sadece oynamıyorlar ya da takımları olmadığı için o ELO da kalmışlar, iddia ediyorum o ELO dakilerin %10 u falan 15k ve üzeri potansiyele sahiptir.
Evet Takım Olsa Çıkacam Turkolar Çok Cıvıtıyor Ruslar Troll O Yüzden

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Evet Takım Olsa Çıkacam Turkolar Çok Cıvıtıyor Ruslar Troll O Yüzden
Valla çalışmasam denerdim şahsen, ama iş çıkışım zaten en erken 18.00 bazen yorgun oluyorum giresim gelmiyor, o yüzden devamlılığım olmaz.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Valla çalışmasam denerdim şahsen, ama iş çıkışım zaten en erken 18.00 bazen yorgun oluyorum giresim gelmiyor, o yüzden devamlılığım olmaz.
Anladım

Bura.K

80+ Silver
Kankam trollemeyecek ve adam akıllı oynayacaksanız gelirim. Tüm haritaların sis ve flaş taktiklerini biliyorum. AWP iyi oynarım ama aim gerekiyorsa Entry'de yaparım. Hem Support hem Entry yapabilirim, size kalmış.

CS'nin saçma sapan hatalarından dolayı 1 haftada 4K (-) yedim. Ne hatası diye soracaksan siyah ekran verip kapanıyordu. Bizim takımdan 3 kişiye daha yaptı, maça bağlan çıkmıyor. Dün düzelttim (silip yükledim) şimdi tekrar kasılmaya çalışıyorum, 4K'yım. 8.5'dan düştüm. Zaten WİN sayıma bakarsanız fikir sahibi oluşur.

Yaşım 23, neredeyse günün 5-6 saati CS2'deyim. Beta rankım 18K civarında bir şeydi. Her haritayı ezbere biliyorum zaten.

Elo sıkıntıysa sorun yok, adam akıllı bir takım bulsam oynayacağım. Elo 4K, oynayış 12K. Böyle düşün.
Bu arada 10K'larla giriyorum genel olarak. Unlost'un DC'sinde iseniz beni görürsünüz mutlaka.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Kankam trollemeyecek ve adam akıllı oynayacaksanız gelirim. Tüm haritaların sis ve flaş taktiklerini biliyorum. AWP iyi oynarım ama aim gerekiyorsa Entry'de yaparım. Hem Support hem Entry yapabilirim, size kalmış.

CS'nin saçma sapan hatalarından dolayı 1 haftada 4K (-) yedim. Ne hatası diye soracaksan siyah ekran verip kapanıyordu. Bizim takımdan 3 kişiye daha yaptı, maça bağlan çıkmıyor. Dün düzelttim (silip yükledim) şimdi tekrar kasılmaya çalışıyorum, 4K'yım. 8.5'dan düştüm. Zaten WİN sayıma bakarsanız fikir sahibi oluşur.

Yaşım 23, neredeyse günün 5-6 saati CS2'deyim. Beta rankım 18K civarında bir şeydi. Her haritayı ezbere biliyorum zaten.

Elo sıkıntıysa sorun yok, adam akıllı bir takım bulsam oynayacağım. Elo 4K, oynayış 12K. Böyle düşün.
Bu arada 10K'larla giriyorum genel olarak. Unlost'un DC'sinde iseniz beni görürsünüz mutlaka.
tamamdır beni ekle hocam istediğin pozizyona alalım seni

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,073
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom