Neler Yeni

CS 2 Takım Kurmak İstiyorum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Selam Arkadaşlar Cs 2 de Düzenli Premier Kasmaya Başladım Ama Düzgün Sabit Bir Ekibim Olmadığı İçin Bir Yükselip Bir Düşüyorum Bende Takım Kurmak İstiyorum Ama Bunu Ciddi Bir Şekilde Yapmak İstiyorum Çünkü İlerde Ücretsiz Sponsorlu Turnuva Organizasyonları Oluyor Onlara'da Katılmak İstiyorum Bu Ekiple Öncelikle Oyun İçi Roller Çok Önemli Bilmiyorsanız Size Şöyle Açıklayayim Rolleri

Entry Fragger:

• Entry fragger, düşmanın savunma pozisyonlarını kırmak ve takımına yol açmakla görevli oyuncudur.
  • Genellikle ilk oyuncu olarak bombsite'a girer ve düşmanları ortaya çıkarmaya çalışır.
  • Agresif oynamayı tercih eder ve sık sık ateş açar.

AWPer (Sniper):

• AWPer, keskin nişancı tüfeği olan AWP'yi kullanarak uzak mesafeden düşmanları vurur.
  • Takımın uzaktan destek ve kontrol sağlayan oyuncusudur.
  • Keskin nişancı olarak hassas nişan alma yeteneklerine sahiptir.

Support:

• Support oyuncusu, takım arkadaşlarına destek sağlayarak düşmanları rahatsız eder ve oyunun ilerlemesine yardımcı olur.
  • Genellikle yanında mühimmat veya flaş bombaları taşır.
  • Daha savunmacı bir rolde oynar ve takımın diğer oyuncularına yardım eder.

In-Game Leader (IGL):

• IGL, takımın stratejisini belirleyen ve oyun sırasında taktikleri yönlendiren liderdir.
  • Oyunun takım koordinasyonunu sağlar ve düşmanlarla nasıl başa çıkılacağına karar verir.
  • Sık sık taktikler ve rotasyonlar hakkında kararlar alır.

Lurker:

• Lurker, düşmanların arkasına sızan ve bekleyen oyuncudur.
  • Düşmanların dikkatini dağıtmak ve arkadan vurmaya çalışmak amacıyla oynar.
  • Genellikle tek başına oynar ve düşmanların rotasyonunu bozmaya çalışır.

Entry Support:

• Entry support, entry fragger ile birlikte oynayarak ona destek sağlar.
  • Entry fragger'ın yanında olur ve düşmanlarla savaşırken ona koruma ve mühimmat desteği sağlar.

Rolleri Az Çok Anladıysanız Kendime Göre Örnek Vereyim Şahsen Kendimi AWPer Rolünde İyi Görüyorum Reflexlerim Gayet İyi CT Olunca Side'da Adam Geçirmem Kendime Göre Pozizyonlarım Var Belli Her Map'e Göre Kendimi Hazılamış Birisiyim T'de İse Arkadan Takıma Destek Sağlarım Çoğunlukla Zaten Side Açmam Çok Zor AWPer Rolünde

Yani Kendimden Bahsettiğime Göre Takıma Gereken Rolleri Söyleyeyim

Kesinlikle Takıma Bir Entry Fragger Lazım Bu Arkadaş Oyunda Cidden İyi Aim'i Olmalı Kendine Güvenenler Bu Rolden Alabilir

Support Olan Kişinin Aim Vb Çok İyi Olmasına Gerek Yok Ama Oyun Bilgisi İyi Olmalı Her Zaman Takıma Destek Sağlayabilecek Ve Her Map'in Smoke - Flash - Granede - Molotof Yerlerini İyi Bilecek Ve Takımın Side'a Girmesini Kolaylaştıracak Birisi Lazım Bu Dediklerimi Karşılıyorsanız Bu Rolü Tercih Edebilirsiniz

In-Game Leader Oyunda Cidden Fazla Zaman Geçirmiş Oyun Bilgisi Yüksek Ve Strateji Yapabilecek Ani Kararlar Verebilecek Birisi Lazım Ayrıca Entry Support Rolünüde Yapması Gerekiyor Hem Taktikleriyle Hem Entry Fragger Rolündeki Takım Arkadaşına Support'luk Yapması Gerekecek Kendinize Güveniyorsanız Bu Rolü Tercih Edebilirsiniz

Lurker Hem Zekasına Hem Aim'ine Güvenen Arkadaşlar Bu Rolü Alabilir Herkes B Giderken Kendisi Mid Veya A Gidip Rakibi Arkalayıp Adamları Düşürebilir Veya Şaşırtabilir Kendinize Güveniyorsanız Bu Rolü Tercih Edebilirsiniz

Evet Şimdi Şartlara Gelelim

1 ) +16 Yaş Üstü Olmalı

2 ) Premier Rankı Minimum 7 K Olmalı

3 ) Toxic Olmamalı Takımı Gazlamalı Tryhard Oynayıp Oyunu Cıvıtmamalı

4 ) Rollere Sadık Kalıp Görevini Yerine Getirmeli

5 ) Premier Harita Havuzundaki Mapleri Bilmeli

6 ) Hafta İçi Saat 18:00-19:00 İle 24:00 Arası Oynamalı Hafta Sonu Aradaki Konuşmaya Göre Zaman Ayarlanıp Oynanmalı

7 ) Twitch Yayını Vb Gibi İçerikler Oyunu Oynarken Yapılabilir Fakat Oyuncunun Dikkati Oyunda Olmalı Yayına Vermemelidir

Not : Takıma Alınmadan Önce Rollere Başvuran Arkadaşlar İle 1 Maç Atacağız Ve Ona Göre Geri Dönüş Sağlicam

Evet Genel Olarak Kurallar Böyle Katılmak İsterseniz Veya Benimle İletişime Geçmek İsterseniz

Steam Profilim - Discord : f4irfl4y

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Unutmayın ekibin lideri gergin sinirli adam her an küfür yeme ihtimaliniz var

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Düzgün bir hile sistemi olmadan Premier kasmak sadece zaman kaybı. Faceit oynayın en azından.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzgün bir hile sistemi olmadan Premier kasmak sadece zaman kaybı. Faceit oynayın en azından.
Premier'de Bir Tane Hileye Denk Gelmedim Oyunda'da Genel Olarak Gelmedim Güven Faktörü Düşük Kişilerde Geliyor Yüksek Çoğunlukla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Unutmayın ekibin lideri gergin sinirli adam her an küfür yeme ihtimaliniz var
:D Neyseki Kendimi Takımın Lideri Olarak Düşünmüyorum O Yüzden Benden Daha İyi Yönetecek Birine Oy Verecem

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
bulabildin mi bari

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
Hocam iyi güzel anlatmışsın ama faceitt oynamadagın sürece En fazla 15k puan falan olursun önemli olan faceit

jımalya

80+ Bronze
7k eloyla actigi konuya bak XDD

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
NAVI alım şartları mı bunlar

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
NAVI alım şartları mı bunlar
Kanka Genel Ciddi Takılmak İstiyorum O Yüzden

7k eloyla actigi konuya bak XDD
Ekip Olmadığı İçin Düzenli Oynamıyorum Cs:Go Global Rank Ciddi Ekiple Oynasam Zaten Rahat 15 K

Hocam iyi güzel anlatmışsın ama faceitt oynamadagın sürece En fazla 15k puan falan olursun önemli olan faceit
Faceit Amacı Yok Greksiz Geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,233
Üyeler
140,792
Son üye
Salihzzeki
Top Bottom