Neler Yeni

Yardım Cs 2 10.000 TL Ödüllü Turnuva İçin Ekip Arkadaşları Arıyorum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz

TRizzo19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İsmail ŞAHİN
Hayatımda CS oynamamış birisi olarak 5 ay önce başladığım oyunda tek başıma 19k premier kastım 2 hafta öncede face it başladım hile mevzusundan dolayı. Yaşım 29 ,1 tane oğlum var 16 aylık ellerinizden öper. (Bu bilgiyi günde 3-4 saat anca oturabiliyorum PC ye onun için yazdım.) Yani olabiliyor, kasılabiliyor arkadaşlar..

Son düzenleme:

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Takımsız 21 K Elo İmkansız Neredeyse İlla Birileri İle Oynaman Lazım Kanka
İmkansız değildi, ama şuan imkansız ama konunun takımla alakası yok, hileler yüzünden 15k üstü bile mucize şuan çoğunluk için.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
İmkansız değildi, ama şuan imkansız ama konunun takımla alakası yok, hileler yüzünden 15k üstü bile mucize şuan çoğunluk için.
Evet O Yüzden Düştüm Zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muzaffer
Beyler Selamlar 10.000 TL Ödüllü Cs 2 Turnuvası Var Ben Zaten Böyle Turnuvalar İçin Ekip Arkadaşları Arıyordum Ama Hiç Bir Zaman Çıkmadı Şuan Oynayacak Ekip Arkadaşları Lazım

Kendimden Bahsedeyim 17 Yaşındayım 4 Yıldır Oynuyorum Eski Cs'de Global'e Kadar Kasmıştım Yeni Cs Premier Kasıyorum Sadece 15 K Elo Kastım Geri 9 K'ya Düştüm (Steam Hesabımda SS'ler Var)

Rol Olarak Awp Rolünde Oynuyorum Takıma Entry Fragger - In Game Leader Ve Supporter Lazım Bu Rollerde Ciddi Oynayacak Arkadaşlar Yazabilir Turnuva Haftaya 30 Mart Cumartesi Günü 20:35'de Olacak Katılım Ücretsiz Faceit Zorunludur Toplam 8 Kişilik Yer Vardır 5 Ana Oyuncu 3 Yedek (Yazan Kişilerle Oyun Atarız Ona Göre Kadroyu Aramızda Hallederiz)
Discord istek attım wizard

Top Bottom