Neler Yeni

Cs 2 steam yetkilisinden mesaj geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Altınışık
Bugün akşam üzeri durduk yere steam hesabım bloke oldu ve Melissa Hayes isimli steam yetkilisi mesaj attı ve hesabınızda ip adresinizde vpn ile steam girildiği ile ilgili şüpheli girişler tespit ettik, hesabınızı incelememiz gerek diye mesaj attı. İlk önce vpn ile ilgili güvenlik soruları sordu. Ondan sonra cs envanterimi ek bi hesaba yedeklemem ve hesabı incelememiz gerek dedi. Hesabınız incelendikten sonra blokeniz açılacaktır dedi. Bende korkudan dolandırıcı olabilir diye steam şifremi değiştirdim ve Steam yetkilisiyle olan konuşmalarım silindi. Ve şuan hesabım blokeli olarak kaldı. Steam desteğe yazdım bekliyorum. Fakat daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? Google'da hiç böyle bir durum yaşayan kimse bulamadım. Yardımcı olabilecek birisi çıkar mı acaba?
Not: Steam yetkilisiyle olan birkaç konuşmanın ss'ini aldım. Gerçekten yardımcı olabileceğini düşünen arkadaşlara discorddan atabilirim ss'leri

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Musa Topçu
benim bildiğim sen envanteri yan hesabına atarken senin yan hesabını kopyalayıp kendilerine çekiyorlar skinleri api keyin varsa silerek güvenliği arttırabilirsin

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Hiçbir şey olmaz merak etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Altınışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim bildiğim sen envanteri yan hesabına atarken senin yan hesabını kopyalayıp kendilerine çekiyorlar skinleri api keyin varsa silerek güvenliği arttırabilirsin
steam destek ne cevap verecek bakalım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir şey olmaz merak etme
inşallah bakalım onca yıllık emek vac ban yemez umarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Altınışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• 2pov.png
    2pov.png
    580.5 KB · Hit: 118
  • 1pov.png
    1pov.png
    252 KB · Hit: 114

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berat
Kolpa sıkıyorlar. Bugüne kadar hangi Steam support yetkilisinin özel mesaj yoluyla problemleri çözdüğü görülmüş. O metinde senin gözünü korkutmaya çalışıyor gibi istediğini yaptırma peşinde. Steam support'un cevabını beklemek en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
EMRE YAYLAGÜL
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar oyunları, bilgisayar yazılımı ve bilgisayar donanımı
Instagram
https://www.instagram.com/kinasakaltv/
Steam
https://steamcommunity.com/id/KINASAKALTV/
Facebook
KINASAKALTV
Twitter
KINASAKALTV
Discord
kinasakal
Reddit
KINASAKAL
ss'ler bunlar hocam
Kardeşim özelden mesaj atıyorsa bil ki dolandırıcıdır. Steam'in destek kısmı var bunun için ve Steam moderatörleri seninle özelden iletişime geçmez ve ayrıca kimseye de özelden hesabını verme. Sadece Steam'in destek kısmına yazarak hesabındaki sorununu düzelt derim

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Engelle geç Steam desteğinin özel sohbette ne işi var?

freygasm

80+ Gold
Dolandırıcı bu, steam yetkilisi steam ozelden degil whatsapptan yazar:'

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,959
İsim
Burak Karadağ
Dolandırıcı bu dostum ben bu tufaya düşmüştüm 1 sene önce. Tüm skinlerimi kaptırmıştım maalesef. Sen herhalde WEB API key açık bırakmışsın. Şimdi öncelikle bu adamı engelle, Web Api Key kapat, yetkilendirilmiş aygıtların hepsinden çıkış yap ve ardından şifreni değiştir. Sanırsam bu kişi senin profil fotonu, açıklamanı vs kaldırmıştır çünkü ben de aynısı yapıldı.

Ozkan34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Recep
Dolandırıcı bu dostum ben bu tufaya düşmüştüm 1 sene önce. Tüm skinlerimi kaptırmıştım maalesef. Sen herhalde WEB API key açık bırakmışsın. Şimdi öncelikle bu adamı engelle, Web Api Key kapat, yetkilendirilmiş aygıtların hepsinden çıkış yap ve ardından şifreni değiştir. Sanırsam bu kişi senin profil fotonu, açıklamanı vs kaldırmıştır çünkü ben de aynısı yapıldı.
Dostum banada aynısı yapıldı biraz önce oyun oynarken bu tür mesajlar atıp steamdan çıkış yaptı profil fotomu ve arkadaşlarımı engellemiş hep sonra hesabın blokeli açmak için maile giriş yapın tarzında mail gönderdi sildim maili şifrelerimi değiştirdim sence ne yapmam gerek başka

Top Bottom