Neler Yeni

Çözüldü✓ CS fps eskisi gibi değil

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
Corona zamanı aldığım bilgisayarımla o zmanlar hatta yaklaşık 5 ay oncede aldıgım fps ortlama grafıkte 200-300 arası iken şuan aynı grafik ortalamasında 95 -130 arası değişmektedir bunun sebebi nedir çözümü varmıdır(amd r 5 3600 16gb ram asus rtx 2060)

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Görkem çetinkaya
Corona zamanı aldığım bilgisayarımla o zmanlar hatta yaklaşık 5 ay oncede aldıgım fps ortlama grafıkte 200-300 arası iken şuan aynı grafik ortalamasında 95 -130 arası değişmektedir bunun sebebi nedir çözümü varmıdır(amd r 5 3600 16gb ram asus rtx 2060)
Dostum ssd'in dolu olabilir

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
grafik ayarların aynımı birde basit eğlencede fps ile rakabetçi fps aynı olmuyor nerde o fps alıyorsun nedeni bilmiyorum ama 100 fps fark ettiriyor reko ile basit eğlence arasında

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
grafik ayarların aynımı birde basit eğlencede fps ile rakabetçi fps aynı olmuyor nerde o fps alıyorsun nedeni bilmiyorum ama 100 fps fark ettiriyor reko ile basit eğlence arasında
evet dedığın doğru ılk olarak rekoda gördum 1 2 farklı maplerde nerdeyse aynı degeler geldı dusuk degerler sonra kesınleştırmek ıcın atolyedekı benchmarkı denedım

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
evet dedığın doğru ılk olarak rekoda gördum 1 2 farklı maplerde nerdeyse aynı degeler geldı dusuk degerler sonra kesınleştırmek ıcın atolyedekı benchmarkı denedım
nvdıa denetim masası ayarlarından maksimum performansı tercih et felan onları yaptınmı windows ayarlarından oyun modu felan açıkmı

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
sadece cs demi oldu bu fps düşme yoksa genel oyunlardada oluyormu

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
sadece cs de gördüm valo r6 apex oynuyorum hala aynı değerler
onlarda aynı depolamayamı kurlu
atölyeden çok harita indirdiysen veya cs nin kurulu olduğu depolamaya başka bir oyun olur fark etmez mod kurduysan oda etkiler

bende fs19 vardı rahat 30gb lık mod yüklüydü ssd de o modlar aynı ssd de cs kuruluydu artık içinde virüslü modlarda vardı demekki normal çünkü çoğu yabancı sitelerden indirmiştim ondada çok fps düşürüyordu anlık kasma felan oluyordu eğer imkanınız varsa bence temiz bir format atın bence düzelicektir fps sorununuz

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
evet cs apex r6 ... hepsi m2 de yuklu
onlarda aynı depolamayamı kurlu
atölyeden çok harita indirdiysen veya cs nin kurulu olduğu depolamaya başka bir oyun olur fark etmez mod kurduysan oda etkiler

bende fs19 vardı rahat 30gb lık mod yüklüydü ssd de o modlar aynı ssd de cs kuruluydu artık içinde virüslü modlarda vardı demekki normal çünkü çoğu yabancı sitelerden indirmiştim ondada çok fps düşürüyordu anlık kasma felan oluyordu eğer imkanınız varsa bence temiz bir format atın bence düzelicektir fps sorununuz

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
CS GO kaynaklı bir sorun olabilir, oyunu silip yeniden yükledin mi?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Oyun dosyalarını doğrulayıp başlangıç seçeneklerini ayarlamayı deneyebilirsin, -high ile yüksek öncelik veriliyor.
Hali hazırda ayarlıysa başka bir şey aklıma gelmedi şimdilik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,850
Üyeler
156,529
Son üye
MühendisEmre
Top Bottom