Neler Yeni

Cs:Go 4:3 Siyah ekran sorunu

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
Oyunu hangi çözünürlükte oynuyorsanız masaüstünü o çözünürlük yapıp oyuna girmeyi denermisiniz
Tabi deniyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel kontrol paneline girip ekran bölümünden oyunda kullanmak istediğiniz çözünürlüğünü seçip aşağıdan ekrana sığdır a basıp çözebilirsiniz
Dostum çok pardon 2-3 laptop kullandığım için kafam karışıyor.Benim işlemcim intel intel grafik ayarlarını açtım ama orada şöyle bir durumla karşılaşıyorum ölçeklendirme kısmında 1920 çözünürlük seçili iken ekran ölçeklendirmesini koru seçeneğinden başka bir şey seçemiyorum maalesef.
Ekran_goruntusu_2021-02-28_015620.png

ege göçmen

80+ Bronze
Tabi deniyorum.

Dostum çok pardon 2-3 laptop kullandığım için kafam karışıyor.Benim işlemcim intel intel grafik ayarlarını açtım ama orada şöyle bir durumla karşılaşıyorum ölçeklendirme kısmında 1920 çözünürlük seçili iken ekran ölçeklendirmesini koru seçeneğinden başka bir şey seçemiyorum maalesef.
Ekran_goruntusu_2021-02-28_015620.png
Oyunu hangi çözünürlükte oynuyorsanız ona alıp denermisin yanlarda siyah bar oluyormu

Eğer yoksa yandan özel e tıklayıp oynadığın çözünürlüğü gir

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
Oyunu hangi çözünürlükte oynuyorsanız ona alıp denermisin yanlarda siyah bar oluyormu

Eğer yoksa yandan özel e tıklayıp oynadığın çözünürlüğü gir
Konuyu çözdüm size en iyi cevabı attım teşekkür ediyorum dostum ilgin alakan için baştacısın varol.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,452
Üyeler
150,686
Son üye
Jus_Mus
Top Bottom