Neler Yeni

Cs:Go 4:3 Siyah ekran sorunu

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
Arkadaşlar laptopta csgo'yu 4:3 moduna alınca ekranın sağ ve sol tarafları siyah oluyor.Çözümlerine baktım fakat benim Nvidia denetim masamda pc laptop olduğu için Nvidia denetim masamda ekran bölümü yok.O yüzden tam ekran seçeneğini seçemiyorum.Geliştirici konsoluna scretch ve fullscren komutlarını yazdım lütfen biri yardımcı olsun çok iyi olur.

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Arkadaşlar laptopta csgo'yu 4:3 moduna alınca ekranın sağ ve sol tarafları siyah oluyor.Çözümlerine baktım fakat benim Nvidia denetim masamda pc laptop olduğu için Nvidia denetim masamda ekran bölümü yok.O yüzden tam ekran seçeneğini seçemiyorum.Geliştirici konsoluna scretch ve fullscren komutlarını yazdım lütfen biri yardımcı olsun çok iyi olur.
Nvidia denetim masasına laptop dahi olsa öyle bir bölüm oluyor diye biliyorum. Driveri güncellemeyi deneyin.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
nvida denetim masasında masa üstü konumunu ve boyutunu ayarla diye bi yer var mı?

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Komutu yazdımda oda işe yaramadı maalesef.

ege göçmen

80+ Bronze
İntel kontrol paneline girip ekran bölümünden oyunda kullanmak istediğiniz çözünürlüğünü seçip aşağıdan ekrana sığdır a basıp çözebilirsiniz

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvida denetim masasında masa üstü konumunu ve boyutunu ayarla diye bi yer var mı?
Maalesef yok.
Nvidia denetim masasına laptop dahi olsa öyle bir bölüm oluyor diye biliyorum. Driveri güncellemeyi deneyin.
Driver güncel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel kontrol paneline girip ekran bölümünden oyunda kullanmak istediğiniz çözünürlüğünü seçip aşağıdan ekrana sığdır a basıp çözebilirsiniz
İntel kontrol paneli yok.

Flusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yavuz Selim
İşlemcinizin modeli nedir?

ege göçmen

80+ Bronze
Oyunu hangi çözünürlükte oynuyorsanız masaüstünü o çözünürlük yapıp oyuna girmeyi denermisiniz

Top Bottom