Neler Yeni

CS:GO da böyle bir sorun yaşıyorum yardım edebilecek varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Dalkılıç
Merhabalar cs:go da bir sıkıntı yaşıyorum fpsim 150-400 arası olmasına rağmen oyun kasma hissiyatı veriyor +graphtan baktığım zaman fotorafta daire içine aldığım var değerinin yüksek olduğunu görüyorum bu değer 1 in altındayken hiçbir sorun yokken 1-2-3 olduğunda anlık kasma hissiyatı veriyor ve adam vurmamı engelliyor valorantta vs bu sorun yok cs:go da yaşıyorum sadece ve çok can sıkmaya başladı rekabetçi girdiğim zaman zevk alamıyorum bu sorun yüzünden internet hızım 25 mbps dowland 5-3 arasıda upload çokta düşük bir interentimde yok eğer internet ile alakalı ise

Ekler

• 20220306162747_1.jpg
    20220306162747_1.jpg
    391.5 KB · Hit: 58

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
Merhabalar cs:go da bir sıkıntı yaşıyorum fpsim 150-400 arası olmasına rağmen oyun kasma hissiyatı veriyor +graphtan baktığım zaman fotorafta daire içine aldığım var değerinin yüksek olduğunu görüyorum bu değer 1 in altındayken hiçbir sorun yokken 1-2-3 olduğunda anlık kasma hissiyatı veriyor ve adam vurmamı engelliyor valorantta vs bu sorun yok cs:go da yaşıyorum sadece ve çok can sıkmaya başladı rekabetçi girdiğim zaman zevk alamıyorum bu sorun yüzünden internet hızım 25 mbps dowland 5-3 arasıda upload çokta düşük bir interentimde yok eğer internet ile alakalı ise
bendede aynısı vardı hocam sağ altta gizli simgeleri göster diye bi ok var orda açık olan işinize yaramayan bütün driver vs şeyileri kapatın düzelecektir bende mousenin driveri açıktı bendede aynıydı var kapattım düzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Dalkılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla hocam hiç gereksiz bir şeyde yok discord açık ekran kartının driveri açık steam açık

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Dalkılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bendede aynısı vardı hocam sağ altta gizli simgeleri göster diye bi ok var orda açık olan işinize yaramayan bütün driver vs şeyileri kapatın düzelecektir bende mousenin driveri açıktı bendede aynıydı var kapattım düzeldi
arka planda çalışan gereksiz uygulamalarda yok ama neden böyle oldu anlamıyorum

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Andaç
Packet loss a maruz kalıyorsun galiba.

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Darboğaz oluyor. ben de ramden dolayı oluyordu bu. belki sizde işlemciden dolayıda olabilir. tam sistem yazın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Dalkılıç
hocam o dediğim gibi driverlerden yada sisteminle alakalıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem özelliklerini yazarmısın bi
Darboğaz oluyor. ben de ramden dolayı oluyordu bu. belki sizde işlemciden dolayıda olabilir. tam sistem yazın.
rx 570 4 gb ekran kartı işlemci ryzen 3500x 16 gb ram 3000 mhz cl 16
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem özelliklerim o kadarda düşük değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Dalkılıç
ama bu sorun sürekli olan bir şey değil 1-2 olmuyor sonra tekrar olmaya başlıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,492
Üyeler
142,935
Son üye
Holi0
Top Bottom