Neler Yeni

Yardım cs go güven faktörü nasıl öğrenilir

The GodFather

80+ Silver
cs go güven faktörü nasıl öğrenilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak
Önceden buradan tahmini ögrenebiliyorduk. Şuanda herkese 0 güven yazıyor. Başka bir site var mı bilmiyorum

The GodFather

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceden buradan tahmini ögrenebiliyorduk. Şuanda herkese 0 güven yazıyor. Başka bir site var mı bilmiyorum
1712345420147.png

benimki böyle ne anlama geliyor pp nin altı kırmızı gri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 2 3 yıldır oynuyorum ilk defa sizden duydum biraz açarmısınız
bende pek bilmiyorum açıkçası bi arkadaştan duydum güven faktörü kötüyse rakibe hile gelmesi muhtemelmiş

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Batın Köse
benim güven faktörü kötü o zaman

nasıl yükseltirim
hayır senin güven faktörün kötü değil direk site bozuk benim hesap banlı bende kırmızı gözükmesi lazım iken gri gözüküyor güven faktörünü yükseltmek için ise takım arkadaşı vurmama toxiclik yapmama gibi şeyler birde itemsatış vb. gibi yerlerde güven faktörü satılıyor faceit de arttırıyor ama gerçekte arttırıyorum bilinmez bir gerçek o yüzden çok takma ve toxiclik yapma bu kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ertuğrul Kesgin
CS:GO Hesabınızın Güven Seviyesini Düşürecek Hareketler Neler?
  • Diğer oyuncularla kötü ve küfürlü iletişim kurmak.
  • Centilmenlik dışı hareketler sergilemek.
  • Hile gibi üçüncü parti yazılımlar kullanmak.
  • Fazla raporlanmak.
  • Kaynak
    Birde oyuna birileri ile girerken lobi mesajlaşma kısmına yanındakinin g.f. düşükse bir mesaj geliyor. Lobinizdeki oyucunun güven faktörü düşük ,güven faktörü düşük kişiler ile eşleştirileceksiniz benzeri.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak
Alıntıyı görüntüle

benimki böyle ne anlama geliyor pp nin altı kırmızı gri

bende pek bilmiyorum açıkçası bi arkadaştan duydum güven faktörü kötüyse rakibe hile gelmesi muhtemelmiş
Resmin altında olan bar sizin güven faktörünüzü gösterir. Fare imlecini üstüne getirince seviyesi gözükür. ne kadar 100e yakınsa o kadar güvenilirsin anlamına gelir. Fakat şuanda site düzgün calısmadığı icin bu siteye bakmak dogru degil.

Top Bottom