Neler Yeni

cs:go prime alıcam site önerisi lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ahmet yılmaz
beyler sa yasak mı bilmiyorum ama steamden cs alıcam 400 TL veresim yok bakiyesi olan hediye atsa ne kadara atar yada bunu yapan siteler var mı önerirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

site önerisi de olur

kendi hesabıma istiyorum farklı bi hesaba istemiyorum
beyler sa yasak mı bilmiyorum ama steamden cs alıcam 400 TL veresim yok bakiyesi olan hediye atsa ne kadara atar yada bunu yapan siteler var mı önerirseniz sevinirim

site önerisi de olur

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Asil

site önerisi de olur

site önerisi: steam çünkü korsan siteler güvenilir değil yarı fiyatına alıcam derken hesap giderse kıymeti kalmaz. Bu nedenle en iyisi steamden almanız. He yok ben 200tl korsana verip çaldırıcam veya hesabı banlatıcam diyosanız kendi bileceğiniz iş.

oEnesQlf

80+ Silver

site önerisi de olur

Nays ile alırsan %20 indirimli olur ya da facebook gruplarından bakiye satanlar oluyor onlarla anlaşıp %30 %40 indirimli alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ahmet yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays ile alırsan %20 indirimli olur ya da facebook gruplarından bakiye satanlar oluyor onlarla anlaşıp %30 %40 indirimli alabilirsin
hocam gruplar hangileri oluyo

site önerisi: steam çünkü korsan siteler güvenilir değil yarı fiyatına alıcam derken hesap giderse kıymeti kalmaz. Bu nedenle en iyisi steamden almanız. He yok ben 200tl korsana verip çaldırıcam veya hesabı banlatıcam diyosanız kendi bileceğiniz iş.
hocam site derken hediye atanlar oluyo ya belli bi yüzde karşılığında onu diyorum

Son düzenleme:
Top Bottom