Neler Yeni

CS:GO Prime Status aldım dolandırıldım mı?

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Merhabalar dostlarım, 20 K üyesi olan CS:GO sunucusunda (Türk sunucu) prime status ve steam random key satıldığını gördüm. Prime Status'un fiyatı 80 TL gibi makul bir fiyattı. Kişiyle Discord DM yoluyla iletişime geçtim ve paparasına 80 TL yi yolladım. Kişi geldiğini teyit etti ve beni biraz bekletti. Kendisine hızlı olmasını rica ederek beklemeye devam ettim. Kendisine durumu sorduğumda siparişimi hazırladığını vs. söyledi. Zaten satın aldıktan sonra steam hesabımın linkini istedi ve hediye olarak hesabıma yollayacağını belirtti. Kendisinin şuan da discord durumu çevrimdışı ve son yazdığıma cevap vermedi. Dolandırılma gibi bir durumum olur mu sizce? Yanlış mı yaptım? 80 TL benim için bir para değil ve pişman değilim uyguna gördüğüm için satın almak istedim. Bu tür durumlarda biraz sabırlı mı olmam gerekiyor?

GodlyPain

80+ Bronze
iki ihtimal de mevcut, ama büyük ihtimalle dolandırıldın
satış sitelerinde ilan açtırıp 10 TL üstüne koymasını söyleyebilirdin

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
80 TL'ye dediğiniz çok mümkün değil çünkü Status'ün fiyatı şu an Steam'de 260 TL büyük ihtimal gönderirse de çalıntı kredi kartları ile gönderim yapacaktır fakat o kadar zahmete gireceğini düşünmüyorum %100 dolandırıldınız diyorum.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iki ihtimal de mevcut, ama büyük ihtimalle dolandırıldın
satış sitelerinde ilan açtırıp 10 TL üstüne koymasını söyleyebilirdin
80 TL'em vardı ve değerlendirmek istedim. Yan hesabıma alacaktım. İki ihtimal olduğunun farkındayım umarım dolandırılmamışımdır. Dolandırıldıysam da siber suçlardan ihbarda bulunacağım kişi hakkında.

WhoCares

80+ Silver
ee bro zaten kendin cevaplamışsın sorunu senin için sıkıntı değilse dolandırılsanda bir şey değişmeyecek :kekw:

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ee bro zaten kendin cevaplamışsın sorunu senin için sıkıntı değilse dolandırılsanda bir şey değişmeyecek :kekw:
Sizin fikirlerinizi de almak istediğim için konuyu açtım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

80 TL'ye dediğiniz çok mümkün değil çünkü Status'ün fiyatı şu an Steam'de 260 TL büyük ihtimal gönderirse de çalıntı kredi kartları ile gönderim yapacaktır fakat o kadar zahmete gireceğini düşünmüyorum %100 dolandırıldınız diyorum.
Hocam bilemiyorum ya.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Ahmet Hakan
80 TL'em vardı ve değerlendirmek istedim. Yan hesabıma alacaktım. İki ihtimal olduğunun farkındayım umarım dolandırılmamışımdır. Dolandırıldıysam da siber suçlardan ihbarda bulunacağım kişi hakkında.
Bulamazlar. Discord IP vermiyor.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
80 TL benim için para değil ve pişman değilim dedikten sonra siber suçlara ihbar için gitmen garip geldi. Yüksek ihtimal dolandırıldın:)

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Ben de prime indirimli almak için ilan vs açtım max %20 25 indirimli satanlar oluyor güven sorunu da olabiliyor bank kartıyla %20 indirimli aldım kafam rahat. %50 indirimli genelde kimse o fiyata vermiyor ki 80 TL'e satsın umarım sıkıntı yaşamazsın. Bu arada çalıntı kartla gönderilen hediyeler hesaptan da siliniyor. Steam bakiyeye bloke koyarsa hediye oyun bile siliniyormuş o yüzden bu tür bakiye satanlara da dikkat etmek lazım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan
muhtemelen dolandırıldınız hocam geçmiş olsun adam döner + parkta agalarla kola çekirdek parasını sizden karşılamış anladığım kadarıyla

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
muhtemelen dolandırıldınız hocam geçmiş olsun adam döner + parkta agalarla kola çekirdek parasını sizden karşılamış anladığım kadarıyla
Bir tık öyle oldu hocam, zehir zıkkım afiyet olsun arkadaşa.

Top Bottom