Neler Yeni

CS:GO SEÇKİN HESAP

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Faruk Karagöz
Arkadaşlar CS:GO da ücretsiz oynadım fakat suan sınır koyuyor. Satın almak istiyorum fiyatı 77TL. Bukadar olacagını sanmıyorum. Seçkin hesap nedir farkı nedir bilen biri aydınlatabilir mi ?

BurakTsr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Burak
Seçkin Durumu'na sahip kullanıcılar, bütün oyun modlarında sadece diğer Seçkin Durumu'na sahip kullanıcılarla eşleştirilir. Buna ek olarak Seçkin kullanıcılar ayrıca Seçkin'e özel hatıra öğelerinden, öğe düşürmelerinden ve silah kasalarından yararlanabilirken aynı zamanda Topluluk tarafından yönetilen bütün sunuculara erişebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Faruk Karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçkin Durumu'na sahip kullanıcılar, bütün oyun modlarında sadece diğer Seçkin Durumu'na sahip kullanıcılarla eşleştirilir. Buna ek olarak Seçkin kullanıcılar ayrıca Seçkin'e özel hatıra öğelerinden, öğe düşürmelerinden ve silah kasalarından yararlanabilirken aynı zamanda Topluluk tarafından yönetilen bütün sunuculara erişebilir.
knkam bunu okudum da yeni başlayan birine özetler gibi anlatırsan daha iyi olur

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Arkadaşlar CS:GO da ücretsiz oynadım fakat suan sınır koyuyor. Satın almak istiyorum fiyatı 77TL. Bukadar olacagını sanmıyorum. Seçkin hesap nedir farkı nedir bilen biri aydınlatabilir mi ?
Dostum kısaca senin oynadığın beta versiyonu seçkin alırsan gerçek versiyon oynarsın çok iyi bise yani 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Faruk Karagöz
pekı suan cs go oynamak icin seckin olmak zorundamıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan sadece csgo oynamak istiyorum ve 77tl vermem mi lazım

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
pekı suan cs go oynamak icin seckin olmak zorundamıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan sadece csgo oynamak istiyorum ve 77tl vermem mi lazım
Dostum para vermezsen çok kısıtlıyorlar belli sayıda rekabetçi atabiliyorsun fln bence kesinlikle vermelisin 1 kerelik ztn 77 tl öyle çok büyük bi para değil ben olsam direkt hiç düşünmeden alırdım hem hile olayı seçkinde daha az belkide hiç yok diyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Faruk Karagöz
Dostum para vermezsen çok kısıtlıyorlar belli sayıda rekabetçi atabiliyorsun fln bence kesinlikle vermelisin 1 kerelik ztn 77 tl öyle çok büyük bi para değil ben olsam direkt hiç düşünmeden alırdım hem hile olayı seçkinde daha az belkide hiç yok diyebilirim
Sen önceden para ile aldığından otomatik olarak prime sayılıyorsun. Yeni alacak kişiler 77TL ödeyecek
bu yazı dogrumudur

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe kerem
Sen önceden para ile aldığından otomatik olarak prime sayılıyorsun. Yeni alacak kişiler 77TL ödeyecek
bu yazı dogrumudur
önceden 24 tl diye hatılrıyorum . O zaman alan herkes seçkin oldu zaten ama 77 tl cs için değer bence competetive istiyorsan hile gelsin istemiyorsan kesinlikle alman gerekiyor

oldspace

80+
seçkin olanların karşısına daha az hile geliyor bedava alanlar 77 tl vererek prime olabiliyor

KOİOZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
KEREM KURAN
77 tl mi olmuş ben zamanında 24 tl ye almıştım

Lowness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Gökbulak
cs go da 21 level olarakda seçkin hesap olabilirsin.Seçkin hesap ile seçkin olmayan hesap arasındaki fark en önemlisi seçkinsen karşına seçkin hesaplar gelir yani hile olma olasılığı çok daha azdır indirimleri bekleyebilirsin yada 21 level olmaya çalışabilirsin fakat çok uzun sürer.

Top Bottom