Neler Yeni

Cs Go Silah kendi kendine mermi değiştiriyor

Ben R tuşuna basmamama rağmen 1 2 mermi kala mermiyi otomatik değiştiriyor.
Bunu nasıl düzeltebilirim?

hi im tue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre
sadece son 1-2 mermi kalınca mı yapıyor yoksa 1 mermi sıkıp 29 mermi kaldığında bile reload atıyor mu

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

hi im tue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre
1) İlk başta oyuna girmeden konsola -reload yazıp deneyebilirsin.

2) Olmaz ise dosya doğrulama yapıp config'de sıkıntı var ise düzeltmeyi deneyebilirsin.

3) En son çare olarak autoexec içine

alias +r +reload
alias -r -reload
bind r +r

yazıp kaydedip deneyebilirsin. Bu üçünden birinin işe yarayacağını düşünüyorum. Hiçbiri olmaz ise silip baştan yüklemeyi deneyebilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
1) İlk başta oyuna girmeden konsola -reload yazıp deneyebilirsin.

2) Olmaz ise dosya doğrulama yapıp config'de sıkıntı var ise düzeltmeyi deneyebilirsin.

3) En son çare olarak autoexec içine

alias +r +reload
alias -r -reload
bind r +r

yazıp kaydedip deneyebilirsin. Bu üçünden birinin işe yarayacağını düşünüyorum. Hiçbiri olmaz ise silip baştan yüklemeyi deneyebilirsin.
Sanırım bu herkeste oluyor.
Maç bitimine 1 kişi kala bulunduğum takımdaki oyuncu o son 1 kişiyide öldürmesine rağmen 17 mermi kala reload yaptı. Bunu 17 20 mermi kala bir kaç kere gördüm. Sanırım otomatik herkeste oluyor, -reload komutu tam olarak ne işe yarıyor peki hocam?

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Kullandığın cfg den dolayı olması yüksek muhtemel . Hazır cfg yüklemesi yaptıysan aldığın oyuncunun böyle bir şey ayarlamış olabilir.

hi im tue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre
Sanırım bu herkeste oluyor.
Maç bitimine 1 kişi kala bulunduğum takımdaki oyuncu o son 1 kişiyide öldürmesine rağmen 17 mermi kala reload yaptı. Bunu 17 20 mermi kala bir kaç kere gördüm. Sanırım otomatik herkeste oluyor, -reload komutu tam olarak ne işe yarıyor peki hocam?
Hocam +reload otomatik reload atma komutudur, 1 mermi sıksan bile reload yapar. -reload yaparsan onu devre dışı bırakır. O yüzden sormuştum 1 mermi sıktığında bile değiştiriyor mu diye

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam +reload otomatik reload atma komutudur, 1 mermi sıksan bile reload yapar. -reload yaparsan onu devre dışı bırakır. O yüzden sormuştum 1 mermi sıktığında bile değiştiriyor mu diye
Sanırım girdiğim maçla alakalı, otomatik mermi değiştirme açık olarak kurulmuş olabilir maç. Farklı maçta deneyip sonucu yazacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
993,437
Üyeler
157,071
Son üye
polatamindar