Neler Yeni

Cs Go Topluluk Sunucuları

marston

80+
Arkadaşlar uzun zamandır Cs rekabetçi atıyorum haftada 1 rütbe atlayınca grafiti bazen de aklına eserse 1 tane kasa düşüyor. Dün topluluk sunucularına ilk defa girdim 4 macta 2 tane skin düştü bugün de kasa düşürdüm fakat kasa envantere geldi skinler gelmedi bu neden olmakta bilen var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emrullah AKTAŞ
O skinler o sunucuya özel düşmüş olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emrullah AKTAŞ
Hocam normalde toplamda 2 düşürme hakkı var zaten. Biri şansa oynarken diğeri de level atlandığında ve her çarşamba sabahı bu sıfırlanır.

Size 3 tane düşmüş, zor gibi.
Ayrıca bir skin düştüğünde envantere gelmiyorsa düşmemiş demektir. Normalde direk envantere düşer.

marston

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam normalde toplamda 2 düşürme hakkı var zaten. Biri şansa oynarken diğeri de level atlandığında ve her çarşamba sabahı bu sıfırlanır.

Size 3 tane düşmüş, zor gibi.
Ayrıca bir skin düştüğünde envantere gelmiyorsa düşmemiş demektir. Normalde direk envantere düşer.
Önceki konulara baktığımda 2 skin 2 kasa yazıyordu haftalık, sayısını düşürdüler herhalde. O zaman hesapta bir anormallik yok. Peki topluluk serverlarında düşen skini nasıl kuşanıyoruz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emrullah AKTAŞ
Önceki konulara baktığımda 2 skin 2 kasa yazıyordu haftalık, sayısını düşürdüler herhalde. O zaman hesapta bir anormallik yok. Peki topluluk serverlarında düşen skini nasıl kuşanıyoruz?

Sunucuya göre değişir. Bir komutu vardır.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Skinler şaka amaçlı, !ws komudu ile sunuculara özel skinler kullanılabiliyor.

Top Bottom