Neler Yeni

Rehber Detaylı CS:GO Broken Fang Operasyonu Rehberi (Nasıl Kâr Edilir)

BTUHN

80+
alsam mı ki fikir versenize
hayvan gibi vaktim var 3 preyiz yeri geliyor 5 preyiz kaar etmemiz lazım cyber punk almayı düşünüyoruz alalım mı sizce

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
alsam mı ki fikir versenize
hayvan gibi vaktim var 3 preyiz yeri geliyor 5 preyiz kaar etmemiz lazım cyber punk almayı düşünüyoruz alalım mı sizce
net alın herturlu kasarsınız zaten 2 kişilik goreve var yaparsınız sırayla

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Sence ajanları fiyatında herhangi bir değişiklik olur mu ?
Ve hepsini biriktirip kırmızı ajan almak mantıklı mı ?
Güzel rehber kaydettim eline sağlık.

Fiyatlar her hafta geçtikçe düşecektir hele ki free oyuncular sadece bileti alıp girenler yıldız satın almayan oyuncular o düzeye gelip ajanları aldığında işin rengi değişir daha da düşer fiyatlar 1 sene bekletirsin yine yükselmez en kötü 2 sene envanterda kalması lazım ki fiyatlarda artış olması için. 100 TL'lik ajan 6 hafta sonra 50 TL'lere düşmez ise bir şey bilmiyorum :) Çünkü bizzat geçen sene ki etkinlikteki ajanlara bakarsan olan bu. Ya ilk gün alacaksın her şey dengesiz iken satacaksın veyada hiç düşünmüyeceksin haftalar geçtikçe ajanlardan elde edilen kar düşecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed kaya
1. Sorum şimdi görevleri yapsam sonra bilet geçen ki gibi son 2 hafta indirime girse ve alsam önceki yaptığım görevlerden yıldız gelir mi ?
2. Sorum geçmiş haftalardaki görevleri yapabiliyor muyuz?

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
1. Sorum şimdi görevleri yapsam sonra bilet geçen ki gibi son 2 hafta indirime girse ve alsam önceki yaptığım görevlerden yıldız gelir mi ?
2. Sorum geçmiş haftalardaki görevleri yapabiliyor muyuz?
İkiside evet.
Hocam 60 yıldızım var,ne alırsam en çok kar ederim?
En kârlı ve sıkıntısız yöntem kasa alma yöntemi. 60 yıldızla 30 kasa al ve fiyatı 10-15tl yi bulana kadar bekletip sat. Ama riske girerim diyorsan çıkartmada açabilirsin.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
istatistik sayfası operasyon sürecince mi geçerli yoksa hep olacak mı bir de şu anda hesapta 100 yıldız var bileti 123tlye alsam yıldızların hepsi gelir mi

Top Bottom